cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje

clock-img

03.05.2006, 09:50

clock-img

chips

pencil-img

758

Ker me čaka v parih mesecih operacija žolčnih kamnov,pa so mi rekli  pri zdravniku da bi bilo pametno počasi opuščati dojenje.(sicer se dobijo neke tablete za razbijanje oz. se ti kamni stopijo) ampak se mi zdi da je operacija bolj sigurna!Uvajama že gosto hrano ampak brez zize ne gre.Po vsakem obroku goste hrane je še potrebno dojenje.
Kako jo naj navadim brez zize.

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

clock-img

03.05.2006, 10:06

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Zakaj bi jo pa morala odvaditi? Saj si lahko crpas mleko medtem ko okrevas po operaciji.. Priporocam ti, da vprasas za kaksno drugo mnenje. Dejstvo je, da marsikateri zdravnik odsvetuje dojenje, marsikateri pa rece, da ni potrebno nehat. Ce si zelis dojiti zatezi!! Obstajajo antibiotiki in velik spekter zdravil ob katerih lahko brez problema dojis..

_____________________________

Gospa sem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem