cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje

clock-img

16.05.2008, 18:24

clock-img

Anonimen

Ojla punce!
Včeraj sva tudi midva z malčkom prisla iz porodnišnice.Je pravi zaspanc zato me mal skrbi ker zelo malo je.No situacija je taka da je v bolnici zgubil 2. in 3. dan 300 g to ni 10 % njegove teze ampak je zdravnica rekla da ne sme se več zgublat ker se mu lahko razvije zlatenca.Na odpustnici pise da je njegova teza 3700 ob izpustu danes pa je bila se 50 gramov manj s tem da se je včeraj dojil na 2 uri.No danes se je do zdajle 4 krat  pa se to sem ga budila ker skoz spi in se bojim da bo se bol začel zgublat.Ne vem kaj nej nardim k sploh se ne pusti motit je pravi zaspanc čez dan ponoč pa moram ene 3 krat vstat.A se moram sekirat da bo se več zgublav al nej mu probam dodajat?

Hvala za odgovore

clock-img

16.05.2008, 18:34

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Doji ga na 2 uri,dodajat mu ni treba

clock-img

16.05.2008, 19:04

clock-img

novopecena

pencil-img

840

jaz mu zaenkrat še ne bi dodajala ker ti pol lahko zavrača dojko, mislim pa da tega nočeš. lahko ga zbujaš, čeprav pravijo da naj tudi tega na bi delale, ker otrok že ve kdaj je lačen in pač rabi svoj spanec. 

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

clock-img

16.05.2008, 19:07

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

otroka se ne zbuja ,če JE z njim VSE Ok,v drugačnem primeru pa da in v tem primeru je to jauser posted image

clock-img

16.05.2008, 19:54

clock-img

jajula

pencil-img

1191

itak je normalno da v začetku mal zgubijo in to da je zgubil pod 10% je dober znak. jaz bi ti priporočala, da ga najprej hrani ko user posted image sam hoče, itak boš sedaj imela obisk patronažne, pa jo prosi naj prinese s seboj tehtnico (ene patronažne jih itak skoz okol nosjo), pa boš videla, če mu teža še pada, ga pa zbujaj. dodajat pa ni treba. 

clock-img

16.05.2008, 20:09

clock-img

Netopirčy81

pencil-img

1327

IZVIRNO SPOROČILO: jajula

itak je normalno da v začetku mal zgubijo in to da je zgubil pod 10% je dober znak. jaz bi ti priporočala, da ga najprej hrani ko user posted image sam hoče, itak boš sedaj imela obisk patronažne, pa jo prosi naj prinese s seboj tehtnico (ene patronažne jih itak skoz okol nosjo), pa boš videla, če mu teža še pada, ga pa zbujaj. dodajat pa ni treba. 



Tako je. Naša je v P tudi skos spala, pol smo jo pa 3. dan že mogl zbudit in hraniti na 3 ure. Ko je končno začela dobivati na teži, sva šle končno domov.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

clock-img

16.05.2008, 23:00

clock-img

Anonimen

Včeraj sva tudi midva z malčkom prisla iz porodnišnice.Je pravi zaspanc zato me mal skrbi ker zelo malo je.



Naj te ne skrbi tako hitro.Tudi dojencek rabi nekaj casa, da se navadi na ritem tega sveta.

clock-img

17.05.2008, 13:28

clock-img

Pia77

pencil-img

612

Naš sicer ni bil zaspanček, je pa včasih potegnil spanec. Ker sem se bala, da ne bom imela dovolj mleka ('družinska tradicija'), sem ga prve dni po odpustu zbujala na 3 ure, potem pa sem mu pustila lasten ritem. Mleka je pa tudi dovolj...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem