cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje

clock-img

31.12.2007, 16:51

clock-img

*erika*

pencil-img

938

pozdravljene.moja dva meseca stara puncka spi po celo noc oz. od 12 do 10 zjutraj,no to mi pase,ne vem pa ce je vredu to da mi je do sedaj oz. v enem tednu mi je sigurno 5 dni samo trikrat na dan jedla in ve drugo prespala,ker prej sem jo zbujala zj pa ne vec,ker ko sem jo zbudila se je jokala in sploh ni hotla jest in je zaspala brez da bi kaj pojedla,zato zj cakam da se zbudi.vcasih se zbudi na 3,4 ali 5 ur in potem je ali pa spi celo 6 ur,celo noc mi pa spi ze od rojstva.zanima me ali je to verdu ali naj kaj ukrepam.pac moja pupa spi non stop.kaj si ve mislite in kake sisteme imate ven                                                                                                                                                        no naj se povem da dobro napreduje teska je okoli 6kg in 58cm


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

31.12.2007, 20:32

clock-img

Ronči

pencil-img

1314

Če ji teža narašča, zakaj bi bil problem, da prespi celo noč? Naša je že pri enem mesecu.

clock-img

31.12.2007, 21:27

clock-img

Anonimen

Zakaj se sekiraš? Jaz bi bila vesela, da bi mi mali spal do 10.ure.. Vidim, da težo lepo pridobiva, ne sekiraj se... user posted image

clock-img

01.01.2008, 01:39

clock-img

Anonimen

dokler dobro napreduje in pridno polni plenice je cisto OK, jaz se ne bi sekirala

clock-img

01.01.2008, 11:45

clock-img

spelcam

pencil-img

2

Tudi moja Mija (ma 2 meseca in pol) prespi celo noč že od drugega tedna dalje. Patronažna mi je rekla, da če dobro napreduje in pridobiva na teži ter ima polne plenice (se pravi polulane in pokakane) ni razloga za skrb. Otrok že ve, kdaj je lačen. Kar uživaj v njenem spanju in se dobro spočij. Sedaj prihaja počasi obdobje raziskovanja in pri nas čez dan ne spi skoraj nič več, samo okoli bi gledala in čebljala. user posted image

clock-img

01.01.2008, 21:37

clock-img

massylou

pencil-img

539

Se strinjam. Dokler je z malo vse ok, je najbrž ok tudi to, da toliko spi (joj, kaj bi jaz dala za takega zaspančka user posted image ).

Če te pa resno skrbi, pa raje pokliči pediatra in vprašaj. Pač, ziher je ziher.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem