cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje-kava

clock-img

29.01.2006, 12:16

clock-img

mayflower

pencil-img

789

Pred tremi tedni sem prvič postala mamica in sedaj sinka dojim, po potrebi pa mu dodajam. Rodila sem s carskim rezom in sem imela prve dni velike težave z dojenjemuser posted image , ker mi je mleko popolnoma presahnilo (pred porodom pa se mi je kar cedilo iz dojk).
No. Kar se tiče prehranjevanja, se kar pazim, da ne jem stvari, ki napenjajo. Zanima me pa kava. Sem velika ljubiteljica kave, vendar odkar dojim je ne pijem, ker ne vem kakšen učinek ma na novorojenčka. A je kava doječim mamicam dovoljena ali ne? Najlepša hvala za odgovore.

clock-img

29.01.2006, 12:31

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Ogromno kave med dojenjem ni priporočljivo piti iz dveh razlogov.

- kofein prehaja tudi v mleko,
- kava odvaja vodo iz telesa, kar pomeni, da zmanjšuje nastajanje mleka.

clock-img

29.01.2006, 12:32

clock-img

copka77

pencil-img

158

baje 1 prava kava / dan ne skoduje...tako pravijo in jaz se tega drzim...vcasih spijem se kasno brezkofeinsko...

clock-img

29.01.2006, 12:36

clock-img

tascha

pencil-img

482

Jest sem ravno zaradi tega pila brezkofeinsko.user posted image Sicer sem rabla nekaj časa, da sem se navadla na malo drugačen okus, ampak boljš vsaj nekaj , kot nič.user posted image

clock-img

29.01.2006, 13:21

clock-img

cicido

pencil-img

302

Ena kava na dan ne skoduje. Jest popijem dve, vcasih pa tri.  
Priznam, da bi zlo tezko shajala brez nje. Vcasih tud probam brezkofeinsko, ampak vecino takrat, ko mi zadisi tretja.

clock-img

29.01.2006, 16:55

clock-img

tincci

pencil-img

1430

Jaz tudi vsak dan spijem zjutraj kavo, drugače bi dol padla user posted image

clock-img

29.01.2006, 18:12

clock-img

urbancek

pencil-img

1072

Zjutraj brez kave niti "zalaufat" ne morem. Čez dan pa sem se ji odpovedala.

Lp

clock-img

29.01.2006, 18:57

clock-img

SashaB

pencil-img

262

Kot so že rekle punce, 1 na dan je baje dovoljena. Jaz sem vseeno na začetku pila večinoma brezkofeinsko. Sedaj pa kakor mi paše. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem