cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje+še kaj?

clock-img

08.07.2008, 16:50

clock-img

ninaneja

pencil-img

10

ojla vsem! zanima me kako je s tem ko dojiš ali rabi otrok v takšni vročini še dodatno kakšno tekočino ali ne???
hvala

clock-img

08.07.2008, 17:13

clock-img

April

pencil-img

5459

ne

clock-img

08.07.2008, 17:19

clock-img

madejka

pencil-img

3926

odvisno če dojiš, kadar otroku je, pol ne, če pa imaš točno določen urnik pol pauser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

clock-img

08.07.2008, 18:03

clock-img

novopecena

pencil-img

840

kar rabi dobi pri tebi, lahko pa mu daš po žlički malo čaja oz. prekuhano vodo če imata veliko razmaka med obroki

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

clock-img

08.07.2008, 19:12

clock-img

julci

pencil-img

3398

jaz sem poleg dojenja dajala tudi bebi  filter čaj,tako mi je svetovala tudi babica.pa še blagodejno je za črevesje

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996




clock-img

08.07.2008, 19:35

clock-img

koala

pencil-img

5539

Kakor kateri. Moj je dojen na željo, res ne gledam na uro tudi če zahteva po pol ure mu ponudim dojko, pa se velikokrat zgodi da se odrine vstran in joka. Pa sem mu ponudila še čaj in zdaj te dni ko je bilo zelo vroče ga je spil tudi do4 dcl na dan.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

08.07.2008, 19:39

clock-img

Janey

pencil-img

4341

Nekateri rabijo. poskusi s prekuhano vodo ali čajem iz lekarne. naš sicer ni dojen, ampak spije skoraj liter vode na dan pri 5 mesecih! tudi ko sma se še dojila pa je bila še zima je pil, tak da...zdaj ko so taki vroči dnevi mora otrok dobit tekočino. tudi vsaka mama nima veliko mleziva in takoj priteče mleko od katerega se pa ne odžeja. če pa noče pit, lahko tudi večkrat pristavljaš za malo da se odžeja. 

clock-img

08.07.2008, 19:45

clock-img

annie

pencil-img

1049

Jaz sem mu tekočino-vodo-začela dajati šele, ko sva začela z GH pri 5,5m. Do takrat sem ga pa samo dojila brez kakršnekoli druge tekočine. Odločitev je čisto tvoja...

clock-img

28.07.2008, 22:07

clock-img

eva15

pencil-img

11

Moj sinček ni hotel piti do 4.mes nič  zdej pa pije čaj ,sadni hip med obroki če je ful vroče .
Očitno ni bil nič žejn če bi bil bi že pil , tako da ga nisem silila ker dobi vse pri dojenem mleku .
Lep pozdrav.

clock-img

29.07.2008, 12:16

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

Poglej na dojenje in dodajanje. je že veliko odprtega na to temo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem