cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenja in menstruacija

clock-img

05.07.2006, 21:03

clock-img

metaa

pencil-img

208

Kdaj ste jo dobile, če ste dojile. Jaz pretežno samo dojim že 3,5 mesecev (parkrat na teden popije ene 40 ml umetnega mleka), pa se mi zdi še zgodaj, da bi jo dobila. Sem namreč danes opazila na vložku svetlo rdeče sledove krvi?

clock-img

05.07.2006, 21:06

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Jaz sem polno dojila do 5, pa potem še do 7 meseca, pa sem jo dobila že 7 teden po porodu in zanosla po 7 mesecih user posted image .
Tak da nič ni prezgodaj! Sploh pa ne drži, da je dojenje naravna kontracepcija - preverjeno.

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

05.07.2006, 21:13

clock-img

metaa

pencil-img

208

Ja, saj dobro vem, kako je s tem. Po prvem porodu je sploh nisem imela-bila takoj noseča! Sedaj pa upam, da jo bom dočakala (saj se merkamo)user posted image .

clock-img

05.07.2006, 22:36

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Polno dojim že več kot 5 mesecev, pa čakam že 4. menstruacijo user posted image .
Ene so pač srečke, ko pozno dobijo to "nadlogo" nazaj.user posted image

clock-img

05.07.2006, 22:39

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

10 mesecev pa je se vedno nimam. Pravzaprav je nimam ze tri leta, ker sem bila takoj noseca..

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

05.07.2006, 22:41

clock-img

abi

pencil-img

755

Nama je pa teta iz Krvavca in Lanini prvi zobki naredila cel halo.
Vse je prišlo skupaj in sicer nekje pri 4 mesecih in pol.
Posledično sva počasi prenehali z dojenjem in prešli na flaško [sm=smiley21.gif" border=0> [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif] 

clock-img

05.07.2006, 22:42

clock-img

sun123

pencil-img

85

Jaz tud polno dojim. Dobila pri 4 mesecih prvo, nato 40 dni nič. Sedaj pa upam, da čimprej zanosim!

clock-img

05.07.2006, 23:14

clock-img

monja79

pencil-img

215

Pri men bo kmal 6 mesecev po porodu, pa še vedno nič. Se še vedno dojiva, vmes pa že malo uvajava gosto hrano.
Prejšnji teden sem dva dni opazila rjav izcedek, potem pa nič več. O tapravi user posted image  ne duha ne sluha. Sedaj sploh ne vem, če je tisto zadnjič sploh bila user posted image . Čakam, kadaj se bo nazaj poštimal red, da bomo lažje sledili dnevom in da ne bom čisto prehitro spet user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem