cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dodatek ponoči

clock-img

22.12.2005, 17:03

clock-img

Badeja

pencil-img

223

Moj sinek bo strar 4 mesece.
Zaradi začetnik težav se dojiva+ dodajava. Zdaj mi je ponoči začel odklanjat dojenje in želi le dodatek?
Ko mu ponudim prsi, začne kričat in ne neha jokat, vse dokler ne dobi dodatka.
Kako ga naj odvadim ponoči jest dodatek? Nekje sem prebrala, da otroci po 4 mesecih ne potrebujejo več hranjenja ponoči ( tisti ki so umetno hranjeni). Mislite, da je narobe, če ga bom ponoči hranila po steklenički? Drugače se čez dan najprej podojiva, nato dava dodatek.
Mislite, da ima menstruacija kakršenkoli vpiv na dojenje?
Hvala za odgovore!

clock-img

22.12.2005, 17:23

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

barbara barbara, se mi zdi, da sama dobro veš kaj je najbolje za tvojega malčka user posted image .

 
Žal sem dojila le 10 dni, od takrat sve na adaptiranem mleku in pri 4,5 mesecih se še vedno kdaj ponoči zbudi in je.
 
menim, da ni nič narobe če mu daš ponoči samo dodatek, če je lačen.
 
Kakor vem, da M nima nobenega vpliva na dojenje user posted image

clock-img

22.12.2005, 20:16

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Mi pri skoraj 6m še jemo ponoči. Otroku pač dam jest, ko je lačen. Itak pa za takega otroka pomeni noč 5 ur (po Elizabeth Pantley).
Ti jo kar lepo mirno nahrani. Lakota je fiziološka potreba in ne moreš jo kar odpraviti čudežno po 4. mesecu. Ko ne bo lačna, se tudi ne bo zbudila, kajne?
M pa lahko vpliva na dojenje, saj se nekaterim spremeni okus mleka in se otroci sami odstavijo, ko mama dobi menstruacijo.

< Sporočilo je popravil pupa25 -- 22.12.2005 20:18:36 >

clock-img

23.12.2005, 20:19

clock-img

rozi81

pencil-img

718

Jaz sem dobila M po 2 mesecih po rojstvu pa mi je tamala še vedno z užitkom vlekla. Zdaj ima že 6m in še vedno lepo je pri meni, jaz pa imam čisto redne M. Pri meni ni nikoli zavrnila dojenja ko sem dobila M, ne vem pa kako je z drugimi.

Lp S

clock-img

23.12.2005, 21:44

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

MIdva sva se tudi dojila + dodajala. Ponoci je bil vedno na dodatku, ker je dojenje od zacetka trajalo tudi po 1 uro in mi ponoci ni zneslo. Od 2.5 meseca prespi celo noc (tj od 10 -7-8), se pa vsake tok casa se zmerja zbudi (npr danes ponoci) in zahteva dodatek.
M sem dobila tocno 3 mesece po rojstvu, 3 sni potem se je mali sam odstavil. Tko da smo trenutno samo na dodatku.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem