cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dobra gostilna

clock-img

28.05.2009, 14:49

clock-img

keira1977

pencil-img

77

zivijo ponce,
po razmisleku sm se odločila da bom za krstno pogostitev nardila v gostilni. povejte mi ce kera ve za kaksno dobro a tudi ugodno glede cen gostilno v okolici ljubljane.

clock-img

28.05.2009, 19:39

clock-img

Anonimen

mihovec sp. pirničeuser posted image

clock-img

29.05.2009, 13:40

clock-img

keira1977

pencil-img

77

hvala za hiter odgovor. upala sem da mi b o še ktera dala kako idejo.
čao

s.

clock-img

01.06.2009, 16:35

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

Mi imamo to nedeljo krst, pogostitev pa imamo v turistični kmetiji Pri lazarju - 20 minu iz LJ od Zaloga...Še njihova stran: http://www.pri-lazarju.si/

Smo že bili pri nih na kosilu, hrana je bolj domača - meso, pražen krompir, štruklji, zelenjava... meni (juha, glavna jed, solata, sladica) pa stane 9 eurov na osebo.

clock-img

01.06.2009, 18:52

clock-img

Njumi

pencil-img

168

Ko si že v Prirničah, pojdi malo naprej in probaj Harlequina-Gostilno Pri Kralj' (ne vem, če sem prav napisala ime). Hrana je res odlična, prav tako postrežba. user posted image

clock-img

11.09.2009, 09:43

clock-img

quai

pencil-img

3

Za poročno večerjo ali pa za kakšno drugačno zaključno družbo vam priporočam restavracijo Puttanesca v Ljubljani (Šiška).
Odlična hrana, personal zelo prijazen, prostor idealen za takšne ali drugačne zaključne družbe!
Lp

clock-img

17.09.2009, 23:32

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755


IZVIRNO SPOROČILO: quai

Za poročno večerjo ali pa za kakšno drugačno zaključno družbo vam priporočam restavracijo Puttanesca v Ljubljani (Šiška).
Odlična hrana, personal zelo prijazen, prostor idealen za takšne ali drugačne zaključne družbe!
Lp




Ti si pa lastnik Puttanesce al kako?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem