cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dober program za obdelavo slik

clock-img

23.06.2006, 11:18

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Rabim RES DOBER program za obdelavo slik, s katerim lahko delaš praktično VSE s sliko... Katerega mi priporočate? Je Corel Photo Paint 10 dovolj dober?

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

23.06.2006, 11:34

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Pomoje ja.

Definitvno ga za PC ni čez Adobe Photoshop, tam je možno praktično vse, čeprav dvomim da boš izkoristila 10% tistega kar je zmožen, če sprašuješ tako osnovna vprašanja. Najbrž si bolj začetnik na tem področju.

clock-img

23.06.2006, 12:04

clock-img

asso

pencil-img

3700

Ja, meni je Adobe PhotoShop zelo dober, res pa, da jih nisem ne vem kako veliko sprobala...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

clock-img

23.06.2006, 12:06

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Saj jaz tudi ne, pa je zame eden naj programov ever. Potem se pa lahko še kombinira filtre in efekte pol maš pa še miljavžnt drugih opcij. A neverending story.

clock-img

23.06.2006, 19:41

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Nixxon hvala. Ja, res sem začetnik, ampak bi se rada naučila obdelovat slike - ampak res dobro obdelovat, zato sem tudi spraševala za dober program.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

24.06.2006, 12:56

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Potem si preberi tudi razne tutoriale na internetu. Zeloooo pomagajo, ker na prvi pogled, ko prvič odpreš program, imaš občutek da si totalen bebec.

Predvsem pametno se je dobro naučiti layerje ter maske, pol si na konju.

Dobra slovenska stran s tutoriali:
http://www.3delavnica.com/index.php?main=ucilnica_oddelek&oddelek=5

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem