cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

diplomska naloga

clock-img

30.05.2006, 16:15

clock-img

mia-2

pencil-img

397

Hojla!Mene pa zanima če je katera pred kratkim diplomirala oz. ozdelala diplomsko nalogo?Zanima me namreč koliko gramski mora biti papir in če lahko tiskaš sam doma če imaš malo boljši printer?Rekli so mi da mora biti papir malo "boljši" sam kaj to pomeni?!user posted image

clock-img

30.05.2006, 16:48

clock-img

san

pencil-img

4176

Jaz sem jo stiskala doma na 100 gramski papir, drugače je ta, ki ga imajo v fotokopirnicah, 80 gramski.

Lp, S.

clock-img

30.05.2006, 17:30

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Jaz sem mela ravno v petek probleme z iskanjem 120g papirja.. pa ga nimajo nikjer.. mi je prfoks reku, da je 100g lih minimalno za kake slike.. ampak je pol v redu prislo.. na 80g pa se vse cez vidi...
Tk da 100g bo kr okay za diplomo..user posted image

clock-img

30.05.2006, 18:06

clock-img

san

pencil-img

4176

Jaz sem imela slikce preskenirane iz knjig in snete iz neta in sem jih sprintala tudi na 90 gramski papir za probo, ker 100 gramskega papirja nisem nikjer dobila, pa so super izpadle. No, kasneje sem nekje prek neta zvrtala tudi 100 gramski papir, drugače bi jo sprintala tudi na 90 gramskega. Na 80 gramskem, pa res niso bile uredu.

Lp, S.

clock-img

30.05.2006, 21:22

clock-img

mia-2

pencil-img

397

Najlepša hvala obema!user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem