cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

digitalna kamera - katera je dobra?

clock-img

19.12.2005, 11:11

clock-img

Anonimen

po raznih trgovinah in spletu vidim zdaj razno razne ugodne varjante kamer - digitalnih seveda. pa me skos mal mot kako so lahko tako poceni . a je kej narobe z njimi? rada bi eno nabavla pa ne vem na kaj moram bit pozorna da sem nam totalno našamarila. ne rabm neki ultra profi zadeve, en največji škart pa tut ne. tolk da bo za mulce pa domače živali snemat user posted image  seveda bi dala pa najraj čimmanj denarja zanjo user posted image   kaj mi priporočate?

clock-img

19.12.2005, 13:49

clock-img

Sulfinija

pencil-img

5993

Ojla!!!!!

No jaz em jo nabavila po sceni.Ker sma se leta 2003 poročila je mene ful zanimalo kako bo moj dragi na fantovščini trpel in sem lepo sama šla v big bang in tam kupila soy kameroi digitalno in jo kar prcej drago plačala.Je blo za možeka presenečenje in tole grozno,ko brta ven privlče kamero in on ga baje vprašala čigava pa je to kamera brat pa mu reče ja tvoja vendra.Pa moj je samo otrdel od veselja.
No prd dvema letoma je stala 140.000 sedaj jo dobiš že skoraj za polovico cene in je ful v redu zadeva.Samo veš kako je ko nekaj ven pride stane ne vem koliko čez eno leto pa mu takole cena pade da je to groza.
Prva tako imava tudi sony digitalni aparat kupila sma ga letos preden sma šla na morje,in brat je točno isti model in znamko takega aparata kupil pred dvema letoma skoraj 100.000sit je dal midva pa letos vred z kartico za lsike večjo mala je bla zraven in polnilec za baterije in je moj dragi za vse skupaj dal 28.000 sit.Fino,kajne?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

clock-img

19.12.2005, 14:26

clock-img

artista7

pencil-img

816

s fantom sva kupila v Canadi fuji fine pix s 5 milijoni megapixlov in 10x optičnim zoomom. Odvisno za kaj rabiš fotoaparat; če rabiš to bolj za družinsko uporabo, si pač kupi enega od teh trotelc, glej edinole kako dela fleš in če dobro izostri sliko, ko uporabljaš zoom. Najin je bil kar drag, tu je še dražji, samo jaz sem takega želela, ker se s fotografijo ukvarjam že par let.  Notri imava tudi 1giga pomnilniško kartico, lahko pa kupiš 512 mega, kar je povsem dovolj. Od firm so dobre sony, kaki pentax, canon.. ne priporočam ti jvc-ja, ker ima kolegica zelo težave z njim. Ti pojdi pač v trgovino, reci jim naj ti dajo baterije noter in sprobaj. To ti morajo dati. Na podlagi tega se lahko odločiš. Dobri zastopnik je npr. mixi foto video, najdeš jih na netu in se pozanimaš.

Dobro izbiro želim!

clock-img

19.12.2005, 14:30

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

canon IS 2. serija,  canon Eos !

clock-img

19.12.2005, 14:37

clock-img

artista7

pencil-img

816

Kira, Canon EOS ni ravno neki srednji cenovni razred, fotoaparati te serije so bili vedno dragi, že klasični, pa tudi digitalci.. Če pa imaš ti takega, je pa to dobra izbira. Samo kakorkoli, Canona preplačaš, tu ali v tujini

clock-img

19.12.2005, 14:40

clock-img

artista7

pencil-img

816

pa še to ti priporočam; če se ti da, pojdi malo čez mejo pogledat, kake so cene, ker zna biti, da dobiš ceneje. Pri nakupu tudi vprašaj, če ima aparat evropsko garancijo (se pravi tudi pri nas)

clock-img

19.12.2005, 15:06

clock-img

*goldfish*

pencil-img

600

Mi mamo Sony  DCR - 17

Takrat ko smo ga kupili je stal nekaj čez 100.000, zdaj so za 80.000

Je pa po moje čist zadosti, za snemat mulca in domače živaliuser posted image

clock-img

19.12.2005, 16:47

clock-img

b.nika

pencil-img

210

Mi imamo Sony DVD 201, pa smo full zadovoljni z njo. user posted image
Snema direktno na mini dvd. Nama se full obnese. Bila je pa nekaj čez 200.000 sit.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem