cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dietno kosilo

clock-img

30.11.2005, 11:38

clock-img

Anonimen

Hitro rabim kakšno idejo za kosilo, po možnosti z manj kalorijami.. nimam pojma kaj bi jedla..

clock-img

30.11.2005, 11:38

clock-img

total

pencil-img

4453

Hvala enakouser posted image

clock-img

30.11.2005, 11:42

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Ribe na žaru, kot priloga pa melancane in bučke na žaru. Pa filani šampinjoni. To sem zadnjič gledala po tv, ta recept. Šampione( cele kapice, bet odstraniš) nakapljaš z mešanico olivnega in oljčnega olja, kateri dodaš, timijan, rožmarin, peteršilj. V vsako kapico kapneš žličko te mešanice in popečeš z obeh strani, nato pa kapice obrneš navdgor, daš v vsako žličko smetane in kocko sirčka, da se vse fajn raztopi pokriješ s pokrovko. Na koncu še posoliš. Noro dobro, smo včeraj jedli in danes bomo spet, ker mi je ostalo šampionov. Kot priloga bo pa pečen piščanec - verjetno user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

30.11.2005, 11:44

clock-img

Anonimen

user posted image joj... dajte še kakšno idejo...

clock-img

30.11.2005, 11:47

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Kaj joj, tu se matram pa ti cel recept napišem, ti pa meni joj, da ti tja ne stopim .......user posted image user posted image
Maš srečo, da je sneg, pa nimam zimskih škornjev.....   user posted image  

< Sporočilo je popravil muki1 -- 30.11.2005 11:49:05 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

30.11.2005, 11:52

clock-img

Anonimen

najdla sem file osliča.. kako naj ga zdaj spečem??

rada bi brez maščob, pa mal krompirčka pa zelenjave..

kakšna idejo??

clock-img

30.11.2005, 11:53

clock-img

Anonimen

muki!!!

prosim sprejmi moje ponižno opravičilo.
user posted image

clock-img

30.11.2005, 11:56

clock-img

Anonimen

Speci si tega osliča, pa veliiiiiiko skledo solate naredi zraven. Krompir pa si lahko narišeš.user posted image

clock-img

30.11.2005, 12:01

clock-img

Anonimen

hočem krompir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image   krompir je zakon!!!

pa sej mam čist majhen košček osliča...

solate ne bom, ker mi glih ni do nje.. bom raj mal cvetače, ohrovta, korenčka.....

clock-img

30.11.2005, 12:06

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Nimam pojma sicer, če bo to dietno, je pa predlog-malo drugače.Osliča(osoli) speci v teflonski ponvi brez olja. V drugo kozico pa dodaj paradižnik(pelate ali sveže narezanega), stisnjen česen, kaplji olivnega olja, malce rdečega vina (ali balzamičnega kisa), sol, na koncu pa grah. Kuhaš ca 10 min, vliješ po pečenih osličih in pustiš na malem ognju še 5 min. Kot priloga je sicer mišljen krompir, ti pa si res naredi skledo solate, kot je predlagala Splišni.
Bomba dobro-sem zadnjič delala z morskim psom. Pa še stanovanje ti ne smrdi po pečenih ribah.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

30.11.2005, 12:08

clock-img

Anonimen

no dajmo babe...

kako naj spečem osliča na žaru??!?!

sem še bolj nova v kuhinji, se še ne znajdem glih.. zadnjič sem ga spekla v toasterju (mini žar), pa je oslič še drugič umrl.. (je čist razpadu)..

torej?? Kako ga speči?

razmišlala sem, da bi ga dala v ono stekleno posodo (ne vem kak se ji reče), zraven pa zelenjavo in mal krompirja..

a bi šlo??

clock-img

30.11.2005, 12:10

clock-img

Anonimen

marogica.. dobr recept..

problem: nimam pelatov, niti paradižnika..

kaj sedaj??

clock-img

30.11.2005, 12:12

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Naredi brez paradižnikov, pač vodo in malo jušne kocke in malo več vina(za okus), ali pa če imaš mezgo.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

30.11.2005, 12:19

clock-img

Anonimen

bom probala..
hvala

clock-img

30.11.2005, 12:43

clock-img

iana

pencil-img

69

Jaz mam pa genialno idejo zate.
Kupi si pripravljeno hrano ( Pogrej in pojej ), je pripravljena z manj maščobe, relativno zdrava ( no ne škodi še kakšna solatka zraven ), brez konzervansev, piše kaj je notri in koliko kalorij ma, različnih obrokov je kar nekaj ( nekateri boljši drugi slabši ), obrok je ravno pravšnji za kosilo ( zame, kakšni bo morda preveč, moškim pa premalo ).
Jaz sem med tednom vedno sama, otroci jejo v vrtcu, moža ni, v mikrovalovni traja priprava 5min. In tudi cene niso pretirane.
Sicer zelo rada kuham, ampak med tednom je to ( za enega ) po mojem mnenju izguba časa. Tako pa nemoteno delam, namesto da za kosilo porabim čas za kuhanje pa raje ob kosilu v miru preberem časopis.


_____________________________

Ne sam jamrat, naredi kaj!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem