cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dieta 85. dan

clock-img

31.10.2005, 06:17

clock-img

Anonimen

Jutro.

Počasi se bo treba psihični propravit na jutrijšnji sadni in potem vodni dan user posted image  Ampak do kona samo še pet dni, kar pomeni da tole nedeljo že lahko skuham tisto domačo govejo juhico user posted image

clock-img

31.10.2005, 07:51

clock-img

Anonimen

Po mojem vodnem dnevu, ki mi je, mimogrede, postal mala malica, sva sedaj na različnih dnevih. Jaz imam danes škrob. Bom skuhala rižoto, ker to je ena od treh jedi, ki jo moje malo sladko dete je. Meni sicer posebej riž brez mesa.
Edino ni mi še jasno, kako bom meso narezala z eno roko. Mogoče bi pa s sekiro šlo.user posted image

clock-img

31.10.2005, 08:08

clock-img

Anonimen

Ja, s sekirco gre, samo pazi na prste - preostale user posted image

clock-img

31.10.2005, 12:32

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Par dni nazaj sem obljubljala sliko torte. Evo, je v albumu.




< Sporočilo je popravil Jančika -- 31.10.2005 12:34:38 >

clock-img

31.10.2005, 15:22

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Zdaj sem se pa res zaklela, da novembra zopet začnem z dieto... pavza mi je supet pasala...user posted image najbolj smešno je pa to, da se nisem nič zredila, jedla pa sem prosto po prešernu user posted image (niti dnevov se nisem držala, pa vse sem skupaj mešala), kvečjemu je šla kakšna deka dol user posted image

ampak rada bi še kak mesec vztrajala, ker potem pridejo božični prazniki in novo leto in same dobre stvari za jest..user posted image

clock-img

31.10.2005, 16:35

clock-img

Anonimen

U, Jančika. dobra slika. Torta tudi.
Bobek05, super, da te imamo nazaj. Samo če boš nadaljevala z žrtjem prosto po Prešernu, ne vem, kako dolgo boš lahko zdržala na itsi teži. Da ne bi poptem kar naenkrat začelo lesti gor in bi nazadnje pristala težja kot pred dieto. Tega je mene najbolj strah, zato upam, da bom po dieti lahko še naprej ločevala, da me ne bo preveč premamilo vse dobro ob raznih zmiksanih okusih.
Meso mi je prišla zrezat mami.user posted image

clock-img

31.10.2005, 16:42

clock-img

Anonimen

Tako, jaz sem si tudi novo slikico dala. Saj res konec koncev Tibor ni Splišni (ampak malo za zraven pa še mora biti).

clock-img

31.10.2005, 19:34

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

splišni, supet slikca... sem morala 2x pogledat, da sem se prepričala, da si ti user posted image
ja, pri  meni pa mora slikca kar ostat Anej (mogoče bi lahko zamenjala s kakšno novejšo), ker "bobek" je v bistvu Anej oz. je BIL on, ko je bil še čisto mala pikica v mojem trebuščku, pa ga je ati ves čas klical BOBEK (ko še nisva vedela za spol)

ja, zdaj sem pa res rekla, da je dovolj... smo grešili, se kesamo, zdaj pa dalje... splišni, zakaj se bojiš, da boš po dieti šla nazaj gor? jaz sem pred nosečnostjo bolj ali manj držala iste kile (+/-2kg) pa sem jedla prosto po prešernu user posted image

clock-img

31.10.2005, 20:27

clock-img

Anonimen

Aja, to je potem druga stvar. Jaz sem v zadnjih desetih letih, ne boš verjela, pridela 30 kil.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem