cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dieta 83. dan

clock-img

29.10.2005, 09:36

clock-img

Anonimen

Dan. ne bom povedala, kaj bom danes jedla, ker ima Spliš vodni dan, pa da ji ne delam skomin. Iz solidarnosti pač.

clock-img

29.10.2005, 11:15

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Potem pa tudi jaz ne bom povedala, kakšno fajn torto sem spekla včeraj za moje RR Celjanke, ki so mi prišle voščit.

clock-img

29.10.2005, 11:58

clock-img

Anonimen

Jaz pa moram opraviti svojo dolžnost in napisati jedilnik. Upam, da ne bo Splišni jezna. Torej:

Z: skodelica češenj ali 2 breskvi ali...
 
K: pečena svinjska rebra s pisano solato, kos kruha, 3 dl čiste juhe
 
V: 2 hladni rebri in solata
 
Če pa vam to ne tekne, pa si hrustljavo specite manjšega piščanca. S skledo solate in kosom kruha res dobro dene.
 
Jančika, jaz pa bi bila vesela, če bi nam povedala, kako torto si naredila. Sem ful radovedna.user posted image

clock-img

29.10.2005, 13:53

clock-img

Anonimen

Mljask.user posted image

Ne, ne, bo kar voda danes. Vi kar pišite, kar želite, jaz se ne dam tako hitro.user posted image

clock-img

29.10.2005, 14:46

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

OK, Spliš je očitno trdna kot kamen kost.

Torej, iz treh različnih receptov sem naredila eno torto. Čokoladni biskvit je iz recepta "Biskvit s kislo smetano", ki je tudi med recepti na RR. Čokoladna krema je iz tega recepta:

http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=4178

Višnjev nadev pa je tak, kot sem ga opisala tule:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=652826&mpage=1&key=򟘤

Pol pa lepo eno na drugo zložiš in paziš, da ne narediš tako kot jaz. Namreč na smetanovo kremo sem zlila vroče višnje, ki so seveda stopile kremo in je vse skupaj zlezlo venuser posted image . Joe je torto glede na bohotno obliko poimenoval "Mamma"user posted image . Dobra je bila pa vseeno. Jutri jo bom pekla še enkrat in bom na biskvit najprej dala višnje in počakala, da se strdijo, šele potem pride gor krema.

clock-img

29.10.2005, 22:45

clock-img

Anonimen

Mnjami.... jaz pa te vabim, da si ogledaš moj recept za torto v obliki dojenčka, tudi z višnjevim okusom. Mnjami.... no toliko o tem, da razpravljava o sladicah na forumu Hujšanje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.10.2005, 23:58

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Mnami, Blacky, lepa torat in brez dvoma je bila doooobraaaaa...
...
kljub temu, da smo na "hujšanje", lahko objavite še kak recept, slico...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

30.10.2005, 00:53

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Uau, Blacky! V obliki dojenčka, ha? Meni vedno rata nekakšna "grmada"user posted image . Bom jutri slikala, kako bo uspela torta Nr.2.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem