cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dieta 82. dan

clock-img

28.10.2005, 07:09

clock-img

Anonimen

Ekola, še malo.

Danes smo na sadju pa kaj je pol.

clock-img

28.10.2005, 08:40

clock-img

smrček

pencil-img

699

Jutroo!
Joj, kako ste že ve daleč, še par dni do konca.user posted image
Jaz sem pri Lunah in imamo danes 52. dan - OH, no ja saj smo že tudi me čez dobro polovico. Zdaj smo ravno v tisti fazi, ko nam kile ne gredo nikamoruser posted image . Kdaj se bo spet kam primaknilo, kako je bilo pri vas?

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

28.10.2005, 09:21

clock-img

Anonimen

Meni je šlo skoraj vse dol v prvem mesecu, no 8 kil, zdaj proti koncu se počasi se mi zdi topi še ena kila, tako da en vem, če bom v naslendjih parih dneh prišla do cilja - 10 kil. Je pa res tudi to, da če jih imaš več za izgubiti gre hitreje dol, pri meni se mi zdi, da bo tole neka optimalna teža, tako da zgleda telo že ve, do kam lahko user posted image

clock-img

28.10.2005, 10:38

clock-img

Anonimen

optimalna teža, ja, prav gotovo,user posted image , ti moraš biti kot ena prekla. suhljad. če bi še shujšala, bi bila kot tiste anoreksične manekenke. ta grde, mislim. pri taki višini taka kilaža, pa pri tvojih letihuser posted image , ljuba moja, je minimum od minimuma.
no, zdaj sem se skašljala, pa naj še povem, da imam danes jaz pečeno zelenjad, jutri pa bistro krvavško vodo.

clock-img

28.10.2005, 11:01

clock-img

Anonimen

Pečeno zelenjad user posted image user posted image user posted image

 
Ja, zgleda da bo res tako splišni. Jaz sem zadovoljna, moj pa tud. Sem mu ravno včeraj pravila, kaj so vam obljubili možje za zmanjšanje kilaže, pa me je samo čukasto gledal user posted image

clock-img

28.10.2005, 11:06

clock-img

Anonimen

saj zdaj te bo pa presenetil, boš videla.user posted image
mene moj iz dneva v dan. ko že mislim,  da ne more biti slabše, pa, ekola, je že!

clock-img

28.10.2005, 11:07

clock-img

Anonimen

Ja, hvala identično, Spliš user posted image

clock-img

28.10.2005, 11:43

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Moj pa me spodbuja in izziva tako, da mi kaže, kako z lahkoto sname prstan s shujšanih prstov, pa kako z lahkoto potegne zapete hlače z bokov...
Ja, seveda, ko pa se njegovi boki v življenju še nič niso širili...
Ampak, včeraj, ko sem se tuširala, je tudi mene pohvalil.
Mi je bilo kar nerodno.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

28.10.2005, 11:56

clock-img

Anonimen

Meni gre pa že na živce s tem hvaljenjem. Resno.

clock-img

28.10.2005, 14:29

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Kedo?
A moj gospod mož?
Nič hudega. Je kar prav tako.
Ker če bi ti bil všeč, bi mi ga lahko še speljala...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

28.10.2005, 15:37

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Pa se že spet oglašam. Neki časa sm bla brez računalnika. Drugač sm še vedno na dieti. In tehtnica kaže -5kg=) Me že vsi hvaljo kako sm lepo shujšala=) Še malo pa bo.

lp

clock-img

28.10.2005, 15:47

clock-img

Anonimen

Ne, ne mojčka, moj dec mi gre že na živce s hvaljenjem. Aja, mogoče sem to pod kater drug dan pisala, ne vem več dobro user posted image

clock-img

28.10.2005, 18:23

clock-img

Anonimen

Današnja ideja iz knjige je zelenjavno-sadna solata. Če katero zanima recept, naj reče.
 
Sicer pa bi menda bil čas, da se počasi javijo rezultati, kaj? Jaz, odkrito povem, da sploh ne stopim več na tehtnico, odkar žrem vse, kar mi pride pod roke. Me je strah nanjo pogledati. A rezultat bom vseeno javila. Za kateri dan se zmenimo?

clock-img

28.10.2005, 20:13

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

A lahko za nedeljo? K je glih konec tedna. No jst se bom oglasila takrt pa povedala kako gre.

lp

clock-img

28.10.2005, 20:26

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Al bina, ti je nerodno, ko te hvali, al kaj?

V zadnjeih letih so nas imeli za samoumevne, zdaj pa vidijo, da smo nekja posebnega, kaj!!!

_____________________________

LP
mojca

clock-img

28.10.2005, 20:29

clock-img

Anonimen

meni je prav za v nedeljo, za javljanje teže.

clock-img

28.10.2005, 21:57

clock-img

Anonimen

Ja, tebi je, ko imaš jutri vodni dan. Jaz bom javila 88. dan, po mojem zadnjem vodnem. A prav?

clock-img

28.10.2005, 21:59

clock-img

Anonimen

prav. jaz sem pa lačna.

clock-img

28.10.2005, 22:01

clock-img

Anonimen

Jst tudi, pa bom šla kar počasi spat.

clock-img

28.10.2005, 22:06

clock-img

Anonimen

Ja, jaz grem tudi, ker tole je itak tako počasi začelo delat, da ni za nikamor. O, poglej, jaz pa že verzalke pišem. O, že z obema rokama tipkam. Samo da z levo s sredincem. No, pa saj z desno tudi, zdaj vidim. Sploh nisem vedela. Škoda, bo konec bolniške.
No, pa lahko noč.

clock-img

28.10.2005, 22:08

clock-img

Anonimen

lahko noč.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem