cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dieta 81. dan

clock-img

27.10.2005, 05:17

clock-img

Anonimen

Guramo, guramo, še malo pa bomo na koncu. Pa to se itak že ve.

 
Moji priljubljeni špageti bodo danes na vrsti, zvečer pa pojma nimam kaj. Kar bo slučajno prišlo pod roke.

clock-img

27.10.2005, 09:14

clock-img

Anonimen

Predlog za danes:
 
Z: 2 breskvi ali skodelica malin ali....
 
K: peresniki s čilijem
 
V: 1 kos torte ali 3 kepice sladoleda in 1 rebro jedilne čokolade
 

Albina, drži se, še malo!! Ti si vzor naše zablužene skupine...user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.10.2005, 09:52

clock-img

Anonimen

jaz bom makarone s ketchupom. tisti ta veliki makaroni od barille so mi ful, ful dobri. ampak jih nimam, tako bodo tudi drugi, bolj navadni, morali biti v redu.
za zvečer pa tudi še ne vem. zdaj niti marmelade ne morem na piškote namazat, ker imam samo eno roko.user posted image

clock-img

27.10.2005, 10:00

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Pa moža zadolži, naj ti maže piškote. Naj te, hudiča, mal pocarta

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

27.10.2005, 10:12

clock-img

Anonimen

bolj težko, če ga ni doma. če je pa slučajno doma, pa itak smrči na kavču. takrat pa noče.

clock-img

27.10.2005, 11:21

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Na tvojem mestu bi si šla kupit kakšno slastno tortico.

Aja, z eno roko težko vlečeš denar iz denarnice?

Hmmmm

Kaj pa zdaj?

A ti kaj spečem pa pošljem s poštnim golobom?
Aja, ptičja gripa...

Hmmmm

_____________________________

LP
mojca

clock-img

27.10.2005, 11:30

clock-img

Anonimen

daj ti, mojca, če imaš čas, raje meni izračunaj, kdaj mi pride drugi vodni dan. zdaj sem na bolniški, pa doma nimam nobenega koledarja. začela sem pa 2. septembra.
pliiiiiiisssssuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.10.2005, 12:09

clock-img

mojchka

pencil-img

300

hmmm,
se pravi; 5 dni pred nami.
Mi ga imamo 3. novembra, torej ga imaš ti...
30????
ali
29????
se pravi, če je danes OH, 28.10 sadni, 29.10. že vodni????
sem prav zračunala?
Sedi, pet
ali
sedi, cvek???

_____________________________

LP
mojca

clock-img

27.10.2005, 13:20

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Spliš, 100% imaš vodni dan 29.10.! Seveda če je res, da je vodni dan 29. dan v ciklusu. To nisem ziher. No, če je, potem ga imaš 29..

Jaz sem še vedno na dieti trebušne gripe, sicer sem že zdrava, a mi ne paše ne jesti ne piti. Nekaj se silim, samo potem mi je pa slabo.

clock-img

27.10.2005, 13:43

clock-img

Anonimen

o, hvala, punci, še dobro da sem vprašala, se mi je zdelo še daleč. no, pa ni, že čez dva dni je to potem. user posted image  je pa 29. dan vodni. piše, da je po 4 tednih. hvala, jančika in mojca.

clock-img

27.10.2005, 14:26

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

A me mamo že 3. novembbra vodni dan???? ojoj, kak je hitro minilo. kaj je to za en dan??Četrtek, sem že pogledala.

Jančika, jaz mam očitno tudi želodčno gripo, sem bla včeraj cel popoldan pol v postli, pol na wc-ju. danes sem že boljša, samo me pa je ful glava začela bolet.

Splišni, zakaj maš samo eno rokouser posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

27.10.2005, 14:28

clock-img

mojchka

pencil-img

300

A ni dobro?
splišni ima vodni dan pred prazniki, pa bo med njimi lahko malce grešila, da pride k sebi, mi ga pa imamo po teh dneh, ko se ponavadi malo več je...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

27.10.2005, 16:25

clock-img

Anonimen

kako Splišni, a nisi imela ti prvega takrat ko sem imela jaz drugega? Ali je bil to tisti tvoj "bonusni", si si enega sama določila, ne? kdaj ga imam pa potem jaz? 87. dan a ne user posted image

clock-img

28.10.2005, 18:18

clock-img

Anonimen

Tako je, Albina, tvoj 87. dan je spet vodni dan. Potem pa imaš še enkrat vse štiri dneve in s sadnim zaključiš.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.10.2005, 21:58

clock-img

Anonimen

kako Blacky, če traja vse skupaj 90 dni? Se pravi 88. dan B, 89. Š in 90. OH. Al kako? user posted image

clock-img

28.10.2005, 22:31

clock-img

mojchka

pencil-img

300

v knjižici je 91 dni napisanih...
lahko tudi končaš z OH dnem! Po mojem.
Če piše, da je 90-dnevna...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

28.10.2005, 22:40

clock-img

Anonimen

Aja? A da je kar že 91 dnevna? Mater jim ločevalno! O.K., pa 91-dnevna, se bom prilagodila.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem