cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dieta 75. dan

clock-img

21.10.2005, 08:12

clock-img

Anonimen

Ha, ha, samo še 14 dni, pa smo na cilju.

 
Danes še ne vem, kaj bom ali sir ali meso, glede na to, da ne bom imela veliko časa morda kar pečena jajca user posted image  pa tudi poto moram v trgovino, sem zjutraj zadnja dva malemu skuhala.

clock-img

21.10.2005, 10:30

clock-img

Anonimen

A sva samo še medve ostali, a n? V bistvu samo še ti od taprvih, jaz sem že bolj naslednja runda. Saj sploh ne vem, kateri dan je pri mnei, vem, da sem začela 2. septembra.
Jaz sem za danes odmrznila piščančji file, tako da ga bom spekla, ko bom prišla iz službe. Pa od včeraj mi je ostala zelenjavna juha in ne vem, če ne bom zelenjave iz nje uporabila za omako. Če jo bom, jo bom naredila s trikovnim sirom, ki pa ga moram tudi prej še kupit. Škoda mi je vso tisto zelenjavo stran zmetat. Jaz vedno naredim hrane toliko, da bi jo bilo za cel blok dovolj.
Čeprav mi pa paše tudi heronovka. Tako dolgo je že nisem jedla, v bistvu še nikoli med dieto.
Aja, pa ob enih ponoči sem pojedla eno pečeno svinjsko rebro ... saj je bil že beljakovinski dan. Že celo uro.

clock-img

21.10.2005, 10:34

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Si jo jedla v sanjah ali kako?
(sice pa do 4 zjutraj ne smeš nič)

Kaj pa je to trikovni sir?

_____________________________

LP
mojca

clock-img

21.10.2005, 10:41

clock-img

Anonimen

Trikovni sir je trikotni sir s tipkarsko npako.
Ne, nisem svinjskih reber jedla v sanjah, ampak zares. Možno, da ne bi smela ničesar do štirih zjutraj. Ampak sem.

clock-img

21.10.2005, 10:56

clock-img

Anonimen

Današnji predlog:

Z: pol srednje velike dinje ali 2 nektarini ali....
 
K: 2 pečeni piščančji bedri in solata, kos kruha
 
V: 1 pečena piščančja bedra, solata
 
Če pa vam ni za meso, pa si k solati privoščite 10 dag sira in kos kruha. Za večerjo pa le 5 dag sira. K solati ravno tako tekne pusta skuta z dodatki zelišč in rdeče paprike.
 
Dober tek!

clock-img

21.10.2005, 12:03

clock-img

Anonimen

Že imam izbor: čevapčiči. Sem bla glih kar pri taboljšemu sosedu user posted image

clock-img

21.10.2005, 15:51

clock-img

Tashaia

pencil-img

98

Evo, še jaz z rezultatom - 1 kg, torej skupaj - 4 kg. Ni ravno ne vem kaj, sem pa vseeno faj vesela!user posted image

clock-img

21.10.2005, 16:16

clock-img

Anonimen

Jaz pa glih zdajle pir nagibljem, sem tako žejna po čevapčičih kot pes.

clock-img

21.10.2005, 16:46

clock-img

Anonimen

Jaz sem se pa, preden sem uspela speči puranje zrezke (so bili v paketku, ko sem mislila, da je piščančji file - pa saj je isto), že najedla včerajšnjih pečenih svinskih reber in sira, pa malo šunke in rdečo peso.
A ni fino, ko sem jedla oboje, sir in meso? Zdaj imam pa tudi za večerjo lahko oboje ali pa izbiram.user posted image  Ma, saj sem že čisto presuha.user posted image

clock-img

21.10.2005, 16:58

clock-img

Anonimen

Jaz mam tud za večerjo v hladilniku 13 dkg lahkega Jošta, mam dost čevapčičev za danes.

clock-img

21.10.2005, 22:19

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

uuuuu, al bina ti boš pa čez 2 tedna konec user posted image user posted image user posted image Kaj ti ne bo dolgčas po nas? user posted image
saj res, kaj se je zgodilo z vašo/našo skupino??? saj ste res še bolj ali manj samo 3: al bina, splišni pa blacky (ki ima tudi svojo dieto), jaz se javljam malo tu malo tam, pa še tashaia se je danes javlja...kje so pa ostale??? so že konec?

splišni, al bina, kaj vama vmes ni nič motivacija padla??? user posted image se mi zdi, da si ti al bina nekje omenila, da je vse v glavi - pa saj to vem, ampak pojma nimam od kod zdaj vse te pregrehe.. user posted image včasih mi kaj diši (pa mi ne bi smelo user posted image ), včasih enostavno ne morem jest tega kar bi morala na določen dan - izreden okoliščine - potem se pa nabere.. kak sem bedna s temi izgovori... user posted image

zadnjič sem se celo pretegnila in zjutraj telovadila.. naredla sem menda 10 trebušnjakov.. in potem me je 3 dni bolelo kot user posted image okrog brazgotine (od CR)..user posted image pa kdaj user posted image bom lahko normalno začela telovadit? user posted image če je pa minlo od poroda že 4 mesece.. user posted image

drek, danes pa sami user posted image - bom raje kar nehala..

clock-img

21.10.2005, 22:42

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Jaz sem še iz prve runde, samo sem se zaradi skupinskega pritiskauser posted image in obupnih pms-ov izpisala in nadaljevala po svoje, No, saj sem že prej hujšala po svoje, ne po 3MD. Sem pa dobila dol od začetka 4 kile (in gor kar nekaj mišicuser posted image ). Do zanositvene teže mi manjka še -1kg, do predzanositvene pa  -2. Dobra motivacija mi je srečanje sošolcev iz OŠ naslednji vikenduser posted image .

clock-img

21.10.2005, 22:59

clock-img

mojchka

pencil-img

300

To pa je motivacija.
Tudi moja... no, ne ravno tako srečanje...
srečanje ožje klape iz srednje šole... srečujemo se na vsakih nekaj mesecev... in zadnjič so me spraševali, če sem noseča...user posted image
zaradi trebuha, seveda. Ki pa ga sedaj ni več.user posted image
Tudi po zaslugi pilatsa. Priporočam.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

21.10.2005, 23:01

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Jančika, zakaj  moraš pa ti hujšat????? user posted image Koliko sem danes vidla, ti čisto nič ne manjka... kje imaš sploh kakšen gramček preveč???user posted image

clock-img

21.10.2005, 23:06

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Mojchka, jaz bi tudi pilates, pa naredim 3 počepe in 10 trebušnjakov, pa me vse trga okrog brazgotine user posted image

clock-img

21.10.2005, 23:16

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Bobi, kaj misliš, zakaj sem imela ono obleko gor - tisti dve kili sta na riti in bedrihuser posted image . Ampak saj imaš prav, zdaj sem predvsem po zaslugi športa že precej zadovoljna s sabo. Je velika razlika od avgusta! Pri mojih cm se 4 kile fajn poznajo.

Takšna, kot sem na sliki v albumu Majhna sva bila (slika nekje na sredi albuma, na njej sem z mamo), pa verjetno nikoli več ne bom. Sem bila mlajša in še nisem imela malega črveka, ki tako pridno pančka tamle v sosednji sobiuser posted image .

< Sporočilo je popravil Jančika -- 21.10.2005 23:19:53 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem