cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dieta 70. dan

clock-img

16.10.2005, 09:18

clock-img

Anonimen

U, samo še 20 dni pa konec. Bom kar pogrešala vse skupaj, verjetno bom kar s Spliš potegnila naprej do njenega konca user posted image

Danes torej sadje in zelenjava. Moram š v trgovino kakšno stvar iskat, za zajtrk pa sem že tri mandarine.

clock-img

16.10.2005, 10:51

clock-img

Anonimen

Evo, jaz sem tudi tukaj, čeprav le z mislimi. Še vedno sem totalno out, grlo me tako boli, da bom znorela. Žrem te prekl... tablete, da me čimprej mine in totalno sem brez energije.user posted image

Ja, knjiga pa danes ponuja naslednjo idejo:

Z: 8 dateljnov ali 1 papaja ali....
 
M: kozarec soka iz črnega ribeza
 
K: na koščke narezan avokado in na kolobarje narezano banano poškropite s sokom polovice limone. Pomarančne krhlje narežite na polovičke. Na drobno narežite še 1 kivi. Vse sestavine dobro premešajte.
 
M: 1 velika žlica sončničnih semen in skodelica čaja
 
V: 1 pomaranča
 
Če pa vam to ne tekne, pa si pripravite pečeno sadje. Če katera želi recept, naj reče.user posted image
 
Držite se, čeprav izgleda, da nas je ostalo zelo malo. Kje ste vse, ki ste na naših seznamih???????user posted image

clock-img

16.10.2005, 13:17

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

halo!

jaz že lep čas opazujem vaše naslove in si želim, da bi bila z vami, pa še dojim, tako da z uradnim hujšanjem še malo počakam, sem pa trenuto na dieti, sem nekaj pojedla v petek in se totalno izpraznila, groza!! tako da sem na rižu, čaju in prepečencu.
Pa vidim, da bo treba bolj zdravo jest, očitno je telo močno pozvonilo!! da nekaj ni ok.

držite se!user posted image

clock-img

16.10.2005, 15:03

clock-img

Anonimen

Jaz sem tu.user posted image
Danes sem za kosilo jedla gobovo juho. Za večerjo jo bom pa seveda tudi.
Al bina, a ni rečeno, da je treba nehat po 90 dneh? Raje kombiniraj živila tako, da skupaj ne boš jedla beljakovin in OH, pa tistih ur med obroki se je treba držat. Malo si oddahni vmes, saj čez tri mesece pa lahko nadaljuješ. Ravno novo leto bo vmes, čisto O.K. Potem pa naslednjo kuro spet končamo enkrat pred morjem.

clock-img

16.10.2005, 15:10

clock-img

Anonimen

ja, itak Spliš, tisto je bila šala user posted image  Potem enkrat aprila gremo lahko v novo rundo.

Kako pa da si ti gobovo juho? A se sme danes? A niso gobe včeraj na jedilniku?

clock-img

16.10.2005, 15:14

clock-img

Anonimen

Gobe so zelenjava. Paradižnik je sadje. Zanimivo, a ne?user posted image

clock-img

16.10.2005, 15:15

clock-img

Anonimen

Aja. Hecno, ja.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem