cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dieta 67.dan

clock-img

13.10.2005, 07:45

clock-img

Anonimen

Samo toliko, da se ne izgubimo user posted image  Če je danes tehtanje, potem meni piši +/- 0, se pa počutim vitko, če to kaj pomeni user posted image

Danes pa B, jaz še ne vem ali bom meso, sir ali jajca.

clock-img

13.10.2005, 08:45

clock-img

afna pika

pencil-img

68

albinca....  boma tehtrnice na koncu dale na dražbo   user posted image


mam občutek, da se od silnega tehtanja kvarijo in nočejo več kazat

user posted image

clock-img

13.10.2005, 08:51

clock-img

Anonimen

Pri meni je tako kot pri zadnjem tehtanju.
Danes bom pa jedla za spremembo sir.

clock-img

13.10.2005, 09:12

clock-img

Anonimen

Jaz imam zdaj dobrih - 9 glede na začetek. Koliko sem imla ob prejšnjem obelodanjenju rezultatov, pa sploh ne vem. Sem pa danes ob 2. uri ponoči jedla kruh. Stara navada - železna srajca. Ne bom več, obljubim.
Danes imam odmrznjene krvavice, sem si jih zaželela. Spekla mi jih bo mati, ker grem k njej po Tiborja. Sicer sem ji še nekaj omenjala kislo zelje, ki bi mi zelo pasalo zraven, pa se mi je zdelo, da ji je bilo to že odveč in sem se raje zasmilila sama sebi kot pa da bi vztrajala.user posted image
Zdaj pa premišljujem, da krvavice v bistvu sploh niso v redu zadeva za tole dieto. Saj v njej je združeno meso in riž, a ne? To pa ni v redu. Zdaj pa res ne vem, kaj naj. A naj jih proč vržem? Miša jih itak ne mara, ker so dišave notri. Da o možu ne govorim.

clock-img

13.10.2005, 09:14

clock-img

Anonimen

Ne zaradi diete, krvavice so sploh bljak...mi jih ne spraviš po grlu. ja, samo kako boš pa rekla mami, da jih ne boš jedla? A te ne bo malo čudno gledala? Mene bi, no.

clock-img

13.10.2005, 09:21

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

po moje pa ni panike s krvavicami....saj prav mesa ni notri...samo riž in kri.
Mislim, da ni panike, če jo poješ.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

13.10.2005, 09:26

clock-img

Anonimen

N emi o krvi, prosim. Saj vem, da je notri, ampak prav naglas govorit tega ni treba.user posted image  Glede na to pa itak potem ni primerno živilo za beljakovinski dan.
Al bina, saj mama mora tako iti najprej k meni domov iskat te krvavice, tako da jo lahko še pokličem in rečem, da ni treba.
Samo kdaj se pa potem lahko jejo? A na škrobni dan, ko je riž dovoljen, ali kdaj? Jaz jih imam kar rada, samo če so res zelo, zelo zapečene, počene, da se vsebina razleze, in hrustljave. Tiste gumijaste kože in kuhane vsebine pa tudi jaz ne maram.

clock-img

13.10.2005, 09:28

clock-img

Anonimen

Kaj pa vem, kdaj, jaz jih ne bi nikoli oz. če že moraš, po končani dieti.

clock-img

13.10.2005, 09:29

clock-img

Anonimen

Ja, a ne? Se mi je zdelo.

clock-img

13.10.2005, 09:31

clock-img

Anonimen

Joj, Splišni mi delaš skomine. Bolj ko so zapečene, boljše so, a ne?
Jaz bi jih namesto tebe jedla jutri, ko je škrob- se mi zdi, da bolj pašejo takrat kot pa na beljakovinski dan.

clock-img

13.10.2005, 11:42

clock-img

Anonimen

Ja, saj se meni tudi skozi bolj zdi. Amnpak najbrž jih ne bom ne danes ne jutri.

clock-img

13.10.2005, 22:52

clock-img

Anonimen

Jaz ostajam na moji teži, torej isto kot Albina +-0. Sem pa sedaj zbolela, tako da sem pogorela na ravni črti glede diete. Jem, kar pač najdem in nič več ne pazim, ker nimam energije. Saj bo verjetno čez čas boljše, a sedaj sem res na tleh. Se pa še vedno vztrajno držim vas, ki mi hodite po vesti, da ne pozabim na dieto.

Torej, 67. dan bi naj bil beljakovinski dan in knjiga priporoča:

kuhan piščanec in solata ali
 
solata iz različnih vrst zelene solate, trdo kuhana jajca ali sir ali pa piščančje hrenovke
 
Malo pozno, a vseeno bolje, kot nikoli.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem