cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dieta 65. dan

clock-img

11.10.2005, 06:22

clock-img

Anonimen

Ampoak priznajte, da dnevi letijo, kot bi jih nekdo v rit suval. Meni bo kar dolgčas, ko bo konec diete po 90 dneh user posted image

 
O.K., danes OH, jaz bom zagotovo špagete s paradajzom oz. "mojo omako" user posted image  pa solato zraven, za večerjo pa pojma nimam, kaj bo prineslo. Je glih včeraj mami uletela s pecivom, pa so ga požrl, tako da ...ma, vedno se kaj najde, uuuuuuuuu, lahko bi palačinke, jih že ful dolgo nisem. S sladkim grehom pa s smetano user posted image

clock-img

11.10.2005, 07:17

clock-img

Anonimen

Jaz bom danes široke špinačne rezance, zraven bi pa najraje gobovo omako z vrečke, pa ne vem, če so ravno sme. Nisem še pogledala, kakšne so sestavine. Ne vem, k zelenim rezancem mi nekako ne paše ketchup. Sicer pa, bolje mi je, več požrem. Tako da je včasih kar dobro, da je malo manj slastno. Tudi nasiti me bolj, ponavadi mi že iz ušes ven leze, pa sploh ne pojem veliko. Če ni dobro.
Zvečer bom pa najbrž kakšno tortico, saj veste, fajn putrasto.

clock-img

11.10.2005, 10:57

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Pozdravljene, hujsarice!

Sem prisla malo pospegat k vam... in kaj ugotovim, da imam danes "skoraj vas dan": testenine. No, jaz bom dala malo mletega zraven v omakco, imam pa v planu kombinacijo obicajnih in spinacnih testenin...user posted image user posted image user posted image
Sladek dan pa je zdaj pri meni skoraj vsakuser posted image user posted image user posted image ...

Ja, pridne ste, ni kaj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/

clock-img

11.10.2005, 10:59

clock-img

Anonimen

Biba 77, ti samo uživaj, pa še namesto nas jej user posted image  Zredi se kolikor moreš, boš čez dve leti spet hujšala.

clock-img

11.10.2005, 11:04

clock-img

Anonimen

Oj, biba. Tudi jaz ti iz srca privoščim veselo debeljenje. Daj še v mojem imenu kdaj kaj pojej, lepo te prosim.user posted image

clock-img

11.10.2005, 11:36

clock-img

Anonimen

Evo, tukaj sem spet. Malo sem se izgubila in nisem odpirala novih tem, ker je moj dragi zasedel računalnik. Moral je namreč narediti filmček za mojega atija, ki je praznoval abrahama. In ker živi v Nemčiji in se vidimo bolj poredko, sva mu pripravila čestitko na DVD-ju, njegov življenjepis. Danes grem iskat še majico "Najboljši opa na svetu" (tako on želi, da mu Nejc pravi) in zraven dobi še veliko sliko v steklenem okvirju, ko Nejc v rokah drži pisano številko 50, zraven pa napisan verz. Res smo se potrudili. Moram se malo pohvaliti.user posted image

Tako, danes bi naj bil OH dan in tukaj imate kakšen predlog:

Z: 2 pomaranči ali skodelica jagod ali....
 
K: testeninske krpice z zeliščno marinado
 
V: 1 kos torte ali 3 kosi peciva (recept za cimetovo pecivo) in 1 rebro jedilne čokolade
 
Jaz nimam pojma, kaj bo na mojem jedilniku. Pravkar sem pojedla eno jabolko. Sem včeraj šla po ozimnico in kupila 75 kg jabolk.user posted image user posted image user posted image user posted image  

clock-img

11.10.2005, 19:50

clock-img

Anonimen

Večerja štiripalačinke z jagodno marmelado in rebro jedilne čokolade. Sem se potrudila z njo, našla v omari staro ene dve leti verjetno, pa ni bila še nič plesniva.

clock-img

12.10.2005, 12:15

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Zakaj pa jedilna čokolada? A navadna je prepovedana?user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem