cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dieta - 64. dan

clock-img

10.10.2005, 07:55

clock-img

Anonimen

Danes pa škrob. Jaz bom krompir pa radič za kosilo, pa verjetno kuhan brstični ohrovt, za večerjo pa najverjetneje pečen kostanj. Danes se ga sme, ne?

clock-img

10.10.2005, 08:05

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Ja, danes se ga sme.. user posted image user posted image user posted image Jaz sem ga včeraj nameravala pa mi je bilo tak božno, da zvečer nisem nič več v sebe spravla user posted image
Danes pa OH dan.. se mi zdi, da je na OH dan najmanj možnosti user posted image - se človek kar naveliča testenin (pica brez sira pa..bljek user posted image ).. ne vem če ne bom rajši spet po kakšni solati udarila user posted image , zvečer pa tortica user posted image

clock-img

10.10.2005, 08:16

clock-img

Anonimen

Kaj pa pomeni božno?

Meni so pa špageti še vedno ful dobri. Verjetno se jih ne bom nikoli preobjedla.

clock-img

10.10.2005, 11:26

clock-img

Anonimen

Jaz bom danes juho iz stročnic. Njami.
A kostanj boste zvečer pekle? No, saj jaz bi ga tudi, pa moram najprej posodo kupit, ker je prejšnja izginila. Ne, saj ne, samo res sem pozabila, da sem jo stran vrgla, ker se je olušila, ko sem jo dala prat v stroj. Kakšne posode za peko kostanja imate pa ve? Jaz sem imela tisto ta črno, pa nameravam isto kupit. Samo ne vem, kako mi bo uspelo z bolanim Tiborjem do trgovine priti. Najbrž nikakor.
Ja, jutri pa pizza ali makaroni. Jaz zadnje čase bolj jem pizzo. Bobek05, jaz si je v začetku tudi nisem predstavljala brez sira, zdaj sem se jo pa čisto navdila in mi je še celo ful dobra. Samo jo res bogato obložim. Ketchup spodaj, pa origano čez, potem pa šampinjoni, narezane olive, na majhne, čisto tanke koščke narezana paprika ... pa kaj še ... ne, nič drugega. To je to. Pa je ful dobro. Še zadnjič jo je moja mati za menoj jedla, ker nisem mogla cele, in jo je tudi ful hvalila, kako da je dobra.
Imam pa doma tudi že nekaj časa špinačne široke rezance, tisti me tudi vabijo iz omare. Samo ne vem, kako bi kakšno belo omako za čez naredila.  A z moko se lahko naredi? A katera ve?

clock-img

10.10.2005, 11:29

clock-img

Anonimen

Z moko jaz nikoli ne kuham, ne samo med dieto. Sploh ne znam najbrž.

 
Za kostanj imam ponvo z luknjami spodaj, pa pečem na plinu, ampak danes bomo zunaj, se še par sodelavcev povabila (no, dva). Ponvo pa sem kupila v Šparu, nekaj tolarjev manj kot 700 tolarjev je bila. Se pa res lepo speče not.

clock-img

10.10.2005, 11:32

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojla, splišni,
jaz kostanj pečem v pečici....na paldenj dam peki papir in hostanj in hop v pečico. Saj se vidi, ko je pečen, ker se lepo odpre...lahko pa ga vmes tudi probaš.
Tako ni treba ponve uničvat za kostanj in nič ni za pomiti.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.10.2005, 11:39

clock-img

Anonimen

A pa ga nič ne mešaš, Cukrček? Saj morda ga pa v pečici res ni treba, ko greje od zgoraj in od spodaj. Super ideja, tega pa sploh še nisem slišala. Plina pa jaz nimam, tako da tiste posode z luknjami odpadejo.

clock-img

10.10.2005, 21:22

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

al bina, "božno" pomeni, da mi je bilo slabo user posted image user posted image (moje narečje)

splišni, kostanje pa kar kupim že spečene user posted image user posted image user posted image (sredi stanovanja pa jih res ne morem pečt user posted image )

No, majhni prekrški tudi danes user posted image - Z nič, ker ni blo časa oz. ni blo časa za sadje, ob 11h pa je bil čas za 2 kepici sladoleda user posted image (sem "morala" naročit, ker mi je častil moj profesor, ker sva sedela v mestu v enem kafiču in sem menla o moji diplomski).. pa saj je bil ful dober user posted image , za kosilo mi je mož skuhal testenine z gobovo omako, za zgodnjo V pa sem papcala višnjevo torico (sem kar ignorirala dejstvo, da sem jedla sladico že zjutraj user posted image ) - ta M me pa res zdelava (drek, ko mi pa vse diši.. user posted image )

clock-img

10.10.2005, 21:25

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

UUUUUU, Splišni, si menjala slikico user posted image user posted image user posted image Pa ravno zdaj, ko sem se navadla na ono... user posted image

Povej, je ta simpatičen fantek na sliki ob rojstvu meril 57cm?? Koliko pa je bil težak?

clock-img

10.10.2005, 21:26

clock-img

Anonimen

Ja, to je ta, bobek05. Malo sprobavam, mi je malo dolgčas. Ob rojstvu pa je tehtal 4.440 gramov. Sploh ni izgledal kot novorojenček. Niti po izgledu niti po obnašanju.

clock-img

10.10.2005, 21:31

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Splišni, se mi kar smiliš.. kako si ga sploh ven spravla user posted image Kaj potem je tudi hitro rastel (po rojstvu)? Je bil pa res velik fant..user posted image (le kje si imela toliko prostora??) user posted image

clock-img

10.10.2005, 21:39

clock-img

Anonimen

Trebuh sem imela res tako ogromen, da je še zdravnica, ko me je videla sedeti na porodni mizi po tem, ko so mi predrli mehur in mi je vsa plodovnica odtekla, rekla, tole je pa res prevelik otrok za vašo postavo. In smo šli na CR. Tudi pozneje je hitro rasel, vendar pa so ga pri enem letu vrstniki že kar ujeli. No, saj še sedaj ni ravno majhen, ampak prav nevem kako zelo velik pa tudi ne. Nekaj srednjega, po moje.

clock-img

11.10.2005, 04:42

clock-img

Anonimen

Ja, čisto nekaj srednjega, kot moj. Mislim, da sta si zelo zelo blizu.

clock-img

11.10.2005, 11:38

clock-img

Anonimen

Za tiste, ki si beležite jedilnike, ga objavim še tukaj, čeprav z veliko zamudo. A mogoče ideja pride prav kak drug škrobni dan:

Z: 2 jabolki ali 4 večje sveže slive....
 
K: pikantni riž, kos kruha, zelena solata
 
V: polovico porcije kosila, brez kruha
 
Če pa vam to ne tekne, pa poskusite narediti ragu iz sezonske zelenjave.user posted image

clock-img

11.10.2005, 11:59

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A pa ga nič ne mešaš, Cukrček? Saj morda ga pa v pečici res ni treba, ko greje od zgoraj in od spodaj. Super ideja, tega pa sploh še nisem slišala. Plina pa jaz nimam, tako da tiste posode z luknjami odpadejo.



Ponavadi ga malo le pomešam z eno kuhovnico, ni pa potrebe. speče se res lepo, temperaturo "prihajcam" do kraja in pečem.
Glavno je pa to, da ni treba nič pomivati ponveuser posted image  Pač zabrišem papir stran (lahko ga pa tudi večkrat uporabiš-enega in istega).
Probaj!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem