cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dieta- samo sadje in voda

clock-img

25.08.2009, 12:50

clock-img

Klaudy

pencil-img

32

Pozdravljeni!

Jaz bom od danes naprej probala z dieto samo sadje in voda. Namen imam vztrajati en teden, da potem vidim koliko kg bo šlo dol. Upam, da bom imela še voljo za sobno kolo.

Ima katera že s tem izkušnje? Rada bi res hitro shujšala.

clock-img

25.08.2009, 12:52

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudy

Pozdravljeni!

Jaz bom od danes naprej probala z dieto samo sadje in voda. Namen imam vztrajati en teden, da potem vidim koliko kg bo šlo dol. Upam, da bom imela še voljo za sobno kolo.

Ima katera že s tem izkušnje? Rada bi res hitro shujšala.



In se potem tudi hitro zredila nazaj in še malo čez.

clock-img

25.08.2009, 12:54

clock-img

blaža

pencil-img

8795

ma lej, ki sadje ima zelo veliko kalorij.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

25.08.2009, 13:16

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Pri izbiri sadja boš morala biti res previdna. Meni se zdi to precej drastična dieta.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

clock-img

25.08.2009, 13:19

clock-img

water lily

pencil-img

806

Brezveze, skenslej še sadje(ki je btw cukr), boš še hitrej shujšala.

clock-img

25.08.2009, 13:22

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Brezveze, skenslej še sadje(ki je btw cukr), boš še hitrej shujšala.



Se strinjam.

clock-img

25.08.2009, 13:42

clock-img

Leela

pencil-img

3101

ta dieta je primerna samo za kakšen teden za razstrupljanje. Če bi se dlje časa tako prehranjevala bi ti požrlo vse mišice poleg tega se ti metabolizem ustavi in takoj ko bi začela normalno jest bi se zredila kot balon.

kakor jaz vem najhitreje shujšaš po beljakovinskih dietah, ki dovoljujejo tudi zelenjavo. malo pogooglaj.

clock-img

25.08.2009, 14:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.08.2009, 14:58

clock-img

miapia

pencil-img

1748

S tako dieto ne boš dosegla nič in tudi fizične aktivnosti ne boš mogla opravljati. Taka dieta je za dan, dva za prečistiti organizem. Če želiš izgubiti počasi, a varno, zmanjšaj na min vnos sladkorjev (sploh predelanih) in pa ogljikovih hidratov (predvsem bele moke in izdelkov iz nje). Jej mlečne izdelke, sadje, pusto meso, ribe, oreščke in večji procent zelenjave. Pij veliko vode in se redno rekreiraj. Hitra hoja, kolo, plavanje, hribi, telovadba ali pa zgolj daljši sprehodi. Tudi s pospravljanjem, likanjem in drugimi opravili izgubiš kar precej kalorij. Na hitro boš veliko izgubila, a tudi (žal) pridobila.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem