cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dišave

clock-img

19.06.2008, 11:06

clock-img

maktub

pencil-img

659

hay,,,

Zanima me kdaj se lahko začnem parfumirat,kajti dojim in ta vonj mleka mi obrača želodec,;(,,, sama imam občutek da se me voha na kilometre...
Sinček je star  kmalu 3 mesece, vendar se bojim da bi mu smrdela in da bi njemu to škodlo..?

clock-img

19.06.2008, 11:45

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem se takoj - rolon je itak moja obvezna garderoba, s parfumi pa ne pretiravaj in glej, da ne bodo preveč močni vonji.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

19.06.2008, 15:00

clock-img

matea1

pencil-img

90

Dokler sem dojila, pafumov nisem uporabljala. Še znamke deodoranta nisem zamenjala, ker sem nekje prebrala, da otrok pozna tvoj vonj. Malo sem se bala, da se ne bo hotela dojit, ker ne bom dišala, kot dišim ponavadi.

clock-img

19.06.2008, 15:50

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

IZVIRNO SPOROČILO: maktub

hay,,,

Zanima me kdaj se lahko začnem parfumirat,kajti dojim in ta vonj mleka mi obrača želodec ;(,,, sama imam občutek da se me voha na kilometre...
Sinček je star  kmalu 3 mesece, vendar se bojim da bi mu smrdela in da bi njemu to škodlo..?




Jaz pa nisem imela nikoli takega občutka, saj se stuširaš če ti že recimo mleko premoči. Parfum pa mislim da nebi bila rešitev, kako bi šele potem izgledal vonj ki se meša z "vonjem mleka"user posted image

Sama uporabljam samo stick za pod pazduho, parfumov pa trenutno ne uporabljam - pa ne zaradi dojenja ampak ker za vozičkanje in ukvarjanje z user posted image  nimam niti te potrebe.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

19.06.2008, 18:09

clock-img

mojca83

pencil-img

75

Vse isto kot pred porodom.

clock-img

19.06.2008, 21:41

clock-img

valči

pencil-img

2344

Dokler bom dojila,bom uporabljalasamo kristal za pod pazduho,le če kam grem,kak mali špric parfumčka za vrat.
Drugače pa mi je malo čudno,da bi smdela od mlekauser posted image
Dojim tretjega otroka,pa nisem imela nikoli takega občutka,niti mi noben ni rekel,npr. mož.Saj se ja tuširaš?e se en teden ne bi,pol bi sama smdela,ne mleko.
Moje izkušnje,nikakor ne napad nateuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

19.06.2008, 21:46

clock-img

*Naja

pencil-img

618

user posted image user posted image user posted image user posted image ...

Tudi sama dojim, pa nimam nobenega vonja po mleku....ko sem tole prebrala, sem takoj zaslišala možeka, pa je rekel, da nimam nobenega posebnega vonjauser posted image .
maktub- verjetno imaš samo ti tak občutek.


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

clock-img

20.06.2008, 00:43

clock-img

Pia77

pencil-img

612

IZVIRNO SPOROČILO: maktub

hay,,,

Zanima me kdaj se lahko začnem parfumirat,kajti dojim in ta vonj mleka mi obrača želodec,;(,,, sama imam občutek da se me voha na kilometre...
Sinček je star  kmalu 3 mesece, vendar se bojim da bi mu smrdela in da bi njemu to škodlo..?



Če res dišiš po mleku, je tvojemu dojenčku to najomamnejša dišava.

Milo in deodorant brez dišav sem uporabljala le prve tedne po porodu, zdaj pa uporabljam običajna mila, kremice in deodorante, pa tudi parfum, kadar sem kam odpravim in imam čas pomisliti na to...

clock-img

20.06.2008, 07:47

clock-img

misar

pencil-img

1892

 

IZVIRNO SPOROČILO: mojca83

Vse isto kot pred porodom.



user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

clock-img

20.06.2008, 11:14

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Pia77


Milo in deodorant brez dišav sem uporabljala le prve tedne po porodu, zdaj pa uporabljam običajna mila, kremice in deodorante, pa tudi parfum, kadar sem kam odpravim in imam čas pomisliti na to...



Enako. user posted image

clock-img

20.06.2008, 19:53

clock-img

srečka nosečka

pencil-img

3313

IZVIRNO SPOROČILO: misar

IZVIRNO SPOROČILO: mojca83

Vse isto kot pred porodom.



user posted image



user posted image  user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA

clock-img

20.06.2008, 22:49

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Tudi meni se je en čas zdelo, da dišim po mleku oz. smrdim po skisanem mleku. Pa po moje je tudi stanovanje imelo tak mlečen vonjuser posted image .
Zdaj, ko pa je moja stara 3mesece,pa nimam več tega občutka - al sem se ga navadila, al mi je prej tako "smrdelo" še zaradi izostrenega post-nosečniškega vonja ali pa ker sem imela navale mleka (blazinice sem mogla non stop menjat!), mala je polivala in tega mleka je bilo res na vsaki coti...

Upoabljam stik za pod pazduho, naparfumirala pa sem se 2x, ko sem šla zvečer ven s prijateljicami, vendar zelo nežno.

clock-img

21.06.2008, 00:21

clock-img

massylou

pencil-img

539

Odkar imam pupo in dojim (14m) je vse isto, samo parfumom sem se odpovedala - začasno seveda in minimirala deodorant. Niti mi ni bilo ok, če so na začetku kaki fajn naparfumani obiski prišli malo štručko cartat. Mali ma izostren voh in mešanica dišav in kemikalij mu ziher smrdi ko kuga.

Mogoče pa vohaš to, kar je še od nosečnosti zaradi hormonov ostalo. Meni in še eni prijateljici se je zgodilo, da sva v nosečnosti "smrdeli" - ni noben tuš pomagal prikriti tega določenega telesnega vonja - pa ni ravno isto kot običajni telesni vonj. Mogoče je res malo potegnilo na postano mleko; ne znam opisat. Ampak ni bilo od mleka, ker je že v nosečnosti imelo tak vonj. In sem se "spucala" šele kake 3-4m po porodu.
Zdaj pa spet dišim kot rožica user posted image

< Sporočilo je popravil massylou -- 21.6.2008 0:23:16 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem