cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

depo provera

clock-img

09.08.2010, 11:34

clock-img

tana13

pencil-img

133

Imam vprašanje. Moja ginekologinja je odsotna do nadaljnega, jaz pa bi morala dobiti inekcijo depo provere (11. avgusta bo 3 mesece) jaz pa grem jutri nenačrtovano na morje. A se jo dobi tudi lahko v lekarni brez recepta (in jo plačam) oz. da recept prinesem kasneje. Ginekolog, ki pa jo nadomešča je zaseden cel teden (zelo neprijazna sestra). Pa še pol ure vožnje stran. Ima katera kakšno izkušnjo kaj narediti v take primeru?

clock-img

09.08.2010, 12:05

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

jaz dobim injekcijo tudi, če ni moje G (se je že večkrat zgodilo), edini pogoj je, da dela v tistem času sestra, ki mi jo lahko da (enkrat sem prišla, ko je delala druga sestra in mi injekcije ni smela dat...mislim, nobene logike - sestra, ki ne sme dat injekcije user posted image  ).

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

09.08.2010, 15:55

clock-img

jajula

pencil-img

1191

meni jo je vedno dala sestra

clock-img

09.08.2010, 16:50

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Ti pa si prava.Pojdi tam in reči: zahtevam!! ne pa a bi lahko.
Nič lahkomnora ti dat in pika!!! Ni potrebe da je tvoja G

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem