cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

debela, a mi je "vseeno"...

clock-img

04.05.2006, 11:32

clock-img

Anonimen

Tehtnica - 88 kg (175 cm) in številka 46 mi kažeta, da SEM DEBELA.
Meni se sploh ne zdi, da sem takoooo debela, mogoče čisto malo.... oh, ja...

clock-img

04.05.2006, 11:38

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Joj, če se sama sebi ne zdiš debela, potem pa res ni problema. user posted image
Malo je takih ki so zadovoljne v svoji koži, vsaka ti čast.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

04.05.2006, 11:49

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Kaj pričakuješ da bomo rekli da si popolna?Ne bodi jezna,a meni se zdi da imaš 20 kil preveč.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

04.05.2006, 11:55

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Saj niso pomembni kg. Pomembno je, kako se počutič v teh kg. Jaz sem se tudi čisto ok počutila, ko sem imela 70 kg pri 170 cm. Ni bilo idealno, ampak je bilo za mene ok. Tudi zdaj jih manj ne bi imela, bi bila čisto srečna, če pridem na to.

Samo vseeno nekako ne verjamem, da se vredu počutiš, drugače tega ne bi napisala. Ne vem, takšen občutek sem dobila. Brez zamere.

clock-img

04.05.2006, 12:06

clock-img

srki

pencil-img

9222

Mogoče je pa anonimna hotela samo povedati, da naj se tiste, ki imajo kilco preveč, ne sekirajo da so debele. Anonimna, če se ti dobro počutiš, če je tebi vseeno, potem se ne oziraj na druge. In res, kapo dol, če ti je vseeno.

clock-img

04.05.2006, 12:12

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Jaz imam pri 168,5 cm 67 kg, pa se ne sekiram za kg, samo prednosečniške hlače bi rada nase spravla, pa magari če mam 100 kiluser posted image

clock-img

04.05.2006, 12:30

clock-img

Anonimen

Če se ti dobro počutiš v svojem telesu, je to najbolje, kar se ti lahko dogodi! user posted image

clock-img

04.05.2006, 12:42

clock-img

turbo

pencil-img

111

res je, malo je takih, ki so zadovoljne same s sabo,
jaz nisem med njimi

clock-img

04.05.2006, 12:45

clock-img

turbo

pencil-img

111

Še tole sem želela napisat, če je debeluška modno oblečena, če frizura štima, če izžareva samozavest, dobro zanjo!
Čeprav se mi zdi, da nobena od nas ne bi želela kakšen kg manj.

Zate pa: you go girl!

clock-img

04.05.2006, 13:06

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ti se nč ne sekiraj. Če se sama dobro počutiš... 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

04.05.2006, 13:57

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz ne bi hujšala, če bi se v svoji koži dobro počutila. Ker pa se zaradi kg non-stop sekiram, sem se odločila da to spremenim z gibanjem in dieto. 

clock-img

04.05.2006, 15:56

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Važno je, da si sama sebi všeč in se dobro počutiš. Poleg tega imajo tudi moški raje kakšno kilco več kot pa manj.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

04.05.2006, 16:57

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Vidiš, mojega tudi ne moti, mene pa, zato sem tudi na Montignacu že dva meseca. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

04.05.2006, 17:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem