cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

datoteka .avi na DVD-ju

clock-img

10.11.2006, 19:57

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Z neta sem potegnila par risank, jih prepekla na CD, zdaj mi pa na DVDju ne delajo. A lahko spremenim datoteke s končnico .avi tako, da jih bo DVD prebral user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

10.11.2006, 19:59

clock-img

Anonimen

A ti mogoče dvd ne podpira divx-ov da ti ne delajo?

clock-img

10.11.2006, 22:01

clock-img

ona

pencil-img

3685

Po mojem je tudi treba pogledat na DVD player,kaj ti podpira,jaz z mojim lahko vse gledam kar potegnem dol z neta!

clock-img

10.11.2006, 22:26

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

arileca user posted image  mi smo zaradi Ele kupili en čist običn DVD-player, ki bere divx, ker jih na tistem, ki ga imamo ni šlo odpret user posted image  
bil je pa v Leclercu za 10 jurjev user posted image

clock-img

11.11.2006, 13:29

clock-img

G in T

pencil-img

953

Poglej na škatlo dvd predvajalnika, katere formate ti dvd sploh bere.

clock-img

12.11.2006, 15:46

clock-img

katjandraž

pencil-img

1238

Tud jaz imam ta problem. Smo imeli dvd player, ki je vrtel vse, pa sem si jaz zeeeeelo želela dvd recorder in sva si ga z možem kupila za obletnico poroke. Efekt: dala ful denarja, slabo prebrala, kaj vrti in zdej .avi ne morva gledat.
user posted image

 
Je najbrž na netu en kup programov, ki ti konvertirajo v drug format. Jaz zaenkrat še nisem našla programa, ki bi mi konvertiral v Mpeg1 ali 2, ker le to moj dvd podpira, lahko pa poskusiš z Nero recode, samo ta ti da v Mpeg4. Baje se da neki tudi z Winampom naredit. V sredo se vrne mož in bo nabrž kmal ugotovil, kako bi to naredil. Napiši, kaj tvoj dvd podpira, pa bomo po sredi kaj "scumpral".

clock-img

13.11.2006, 12:12

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Morda je treba naložiti kodeke v DVD predvajalnik. Pojdi na spletno stran firme DVDja, pa si dol poberi zadnji firmware update, ga zapeci na CD in po navodilih, ki si jih dobila zraven, izvedi nadgradnjo software-a. Pazi da kaj ne zaserješ (sledi navodilom).

Če si kupila neko čudno firmo DVDja, potem moli, da sploh imajo kaj takega gor.


Drgač pa ni tako enostavno zadevo dat v drug format, vsaj en brez padca kvalitete. Možno pa je, seveda.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem