cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

darilo za krst dvojčkov

clock-img

18.04.2016, 08:49

clock-img

vrtnica81

pencil-img

47

Kakšno darilo predlagate za krst dvojčkov? Nisem botra, ampak samo povabljenka kot teta.

clock-img

18.04.2016, 09:24

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

zavij v kakšno katoliško knjigarno, je ogromno izbire od knjig, sestavljank ...


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

clock-img

18.04.2016, 10:20

clock-img

vrtnica81

pencil-img

47

in v kakšni vrednosti se spodobi podariti darilo? najbolj me bega, ker sta dva in ne vem ali vrednost, ki bi bila primernega za enega podvojim ali pač darilo neke vrednosti npr. 30 EUR? user posted image

clock-img

23.04.2016, 16:56

clock-img

aknela123

pencil-img

670

podari po svojih zmožnostih. sama sem mama dvojčic in vedno ko imamo kakšno slovesnost (krst, rojstni dan, ...) se zavedam da gostje prinesejo dvojno darilo in vedno upam, da niso šli prek svojih zmožnosti. jaz sem vesela, da le pridejo in se skupaj poveselimo.
če boš podarila za vsakega 30 eur ne bo nič premalo, sploh če dodaš še kakšno malenkost.

clock-img

18.03.2018, 13:54

clock-img

Katka26

pencil-img

9

Kaj pa kakšna srebrnina (otroški pribor) ali kak set za zajtrk? Naprimer od Villeroy Boch so serije porcelana poslikanega z liki iz angleških pravljic. Razni zajčki, ježki, miške.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem