cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

danilo slivnik

clock-img

06.01.2012, 17:12

clock-img

sanasan

pencil-img

1264

clock-img

06.01.2012, 19:46

clock-img

borovnička

pencil-img

1130

nočem izpast hladna, kruta in ne vem kakšna še, ampak za ljudi, ki naredijo samomor, nimam besed...

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

clock-img

06.01.2012, 23:58

clock-img

pomlad08

pencil-img

1040

Pomoje sploh ni bil samomor. Preveč je vedel ...

clock-img

07.01.2012, 00:04

clock-img

lilip

pencil-img

281

IZVIRNO SPOROČILO: borovnička

nočem izpast hladna, kruta in ne vem kakšna še, ampak za ljudi, ki naredijo samomor, nimam besed...



Si predstavlaš, kakšne občutke mora doživljati oseba, ki naredi samomor?

clock-img

07.01.2012, 08:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.01.2012, 10:28

clock-img

borovnička

pencil-img

1130


IZVIRNO SPOROČILO: lilip

IZVIRNO SPOROČILO: borovnička

nočem izpast hladna, kruta in ne vem kakšna še, ampak za ljudi, ki naredijo samomor, nimam besed...



Si predstavlaš, kakšne občutke mora doživljati oseba, ki naredi samomor?



Ne, si ne predstavljam, ampak si pa predstavljam kakšne občutke doživljajo njegovi najbližji... a je to fer do njih? a jim je treba tega? A zdej, ker je men težko na tem svetu, bom zapustila svojo familijo in se na nek način rešila, njih pa pustila trpet??? ... oprosti ampak to je zame slabič... drugo pa je, če gre za kakšne druge psihične motnje osebe, ki samomor stori. Moje mnenje pač.

Pozdravček,
borovnička

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

clock-img

07.01.2012, 11:08

clock-img

mika

pencil-img

6485

Ne, si ne predstavljam


pol pa ne bluzi...sploh pa ne o tem kaj je za koga fer...

Zgodbe ljudi, ki so preživeli samomor so shrljive in bognedaj, da se znajdeš (ali kdorkoli od nas) v takšni stiski, da bi izgubili razum in razsodnost.

< Sporočilo je popravil mika -- 7.1.2012 11:10:44 >

clock-img

07.01.2012, 14:37

clock-img

borovnička

pencil-img

1130

oh mika... ne rabim razlagat svoje življenjske zgodbe in svojih izkušenj kar se samomorov tiče... imam pa tako kot ti, pravico do svojega mnenja, brez kakršnegakoli napadanja, obsojanja... sigurno ni storil samomora zato, ker mu je v življenju tako lepo, tukaj pa najbolj "nastradajo" njegovi najbližji... to sem tud imela v mislih... in ja, je žalostno, žal se tudi to dogaja...

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

clock-img

09.01.2012, 20:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.02.2012, 18:47

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Nisem čisto sigurna, da je res bil samomor, ker teh samomorov je zadnje čase preveč - sumljivih... Če je res naredil smaomor, pa mislim, da so bile v ozadju čudne zgodbice (sicer mi je on deloval dokaj OK... ampak to kar je bilo, po mojem ni imel čiste vesti). Spoštovanje do umrlega gor ali dol, resno - a kdo pomisli na ljudi, ki jim take osebe uničijo življenja, ki so v taki situaciji oškodovani? Kakih milijon in pol Slovencev npr. Briga me potem za enega takega mafijca, resno...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem