cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

da bo na papirju!!!!

clock-img

16.02.2011, 15:30

clock-img

janapan

pencil-img

823

Dovolj je blo zabušavanja.....9 mesecvev od poroda je mimo....rezultat, +5 od prej+5 od nosečnosti+5v 9 mesecih....Od danes sem ne samo na dieti....tudi na polepševalni kuri...ker sem se totalno zanemarla.....in ta moj sklep sem zapisala zato ker.....če sklenem pakt samo s sabo ne pomaga....

Torej moji cilji.....preden grem v službo imam še 3 mesece....do takrat moram shujšat....vse ,ker pa vem, da bo težko vsaj 10 od 15 kg jev, postat moram fuuul lepa(beri urejena, mladostna, ipd....) in fit............

Pa držte pesti.....zdej grem flikat mojo debelo sliko na hladilnik in omare s hrano....če ma katera kakšno idejo kako naj to izvedem naj se oglasi ;))

clock-img

16.02.2011, 15:35

clock-img

Majchi

pencil-img

2395

Bravo za odločitevuser posted image ! Pridruži se nam na temi hujšanje na dolgi rok (na tem forumu), se prav fino imamo. Človeku še hujšat ni problemuser posted image .

clock-img

16.02.2011, 16:27

clock-img

beachgirl

pencil-img

174

IZVIRNO SPOROČILO: janapan

Dovolj je blo zabušavanja.....9 mesecvev od poroda je mimo....rezultat, +5 od prej+5 od nosečnosti+5v 9 mesecih....Od danes sem ne samo na dieti....tudi na polepševalni kuri...ker sem se totalno zanemarla.....in ta moj sklep sem zapisala zato ker.....če sklenem pakt samo s sabo ne pomaga....

Torej moji cilji.....preden grem v službo imam še 3 mesece....do takrat moram shujšat....vse ,ker pa vem, da bo težko vsaj 10 od 15 kg jev, postat moram fuuul lepa(beri urejena, mladostna, ipd....) in fit............

Pa držte pesti.....zdej grem flikat mojo debelo sliko na hladilnik in omare s hrano....če ma katera kakšno idejo kako naj to izvedem naj se oglasi ;))



ja pridi na forum hujšanje na dolgi rok..in js verjamem..da če boš ful pridna..da ti uspe..pa še zabavno je tam:)=))

clock-img

17.02.2011, 13:40

clock-img

niwci

pencil-img

973

bravo! Jst mam tudi še enih 15 viška od poroda pa kar nimam volje se spravit v akcijo. bom še jst pogledala na ta forum in mogoče napisala pakt sama s sabo! user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2011, 14:31

clock-img

Jada82

pencil-img

1962

Eh, men tud kar ne uspe user posted image  Pa sem že v službi ... sem mislila, da bom tud shujšala, pa so me prestavili na drugo delovno mesto, kjer ni nič stresno, pa še mal dolgčasa, tko da jem iz dolgčasa. Tud če kaj shujšam, se kmalu nazaj zredim. Zgubiti moram 5 kg, da bom kot pred nosečnostjo. user posted image  Pa ne gre. ... Vem ja, mogla bi začet mal migat, pa zdaj res nič ne. Vmes sem malo hodila na aerobiko, pa mal pazila na redno prehrano, pa je res šlo kar mal dol. Sam kaj, ko kmalu vse nazaj dobim. Sej, če bi me kdo videl, bi rekel, da mam čist ok postavo .. hehe, dokler ne gremo v kopalke. V glavnem, telo imam zanemarjeno in sem prav jezna sama nase. Dons bom tamalo nabasala v ruzok in greva na bližnji hrib. Samo vreme sem čakala.
Sam kaj, ko me doma čaka krof iz Trojan user posted image

clock-img

13.03.2011, 15:00

clock-img

niwci

pencil-img

973

Jada saj bo! Jst se tudi tolažim,dokler nisem po 4m stopla nazaj na vago in zgroženo odkrila , da sem se še dodatno zredila user posted image

bom mogla res dat tudi jaz na papir!

In kako gre avtorici teme? Držimo pesti!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem