cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

cucelj nevaren?!

clock-img

28.12.2008, 08:09

clock-img

Ana Luna

pencil-img

604

če nam ostaja mleko, ga načrpamo in damo malemu ponoči, ko smo preveč utrujeni za dojenje. ampak mali flašo tako vleče in golta, da se mu vedno zaleti in rata čisto rdeč in mi ga moramo začeti močno trapljati po hrbtu ... user posted image zato me je flaše postalo že resno strah. user posted image cucelj ima najmanjšo možno odprtino - za 0 mesecev, ampak vseeno teče (pre)hitro.
imate kakšen nasvet?

clock-img

28.12.2008, 08:14

clock-img

Anonimen

Moja prva punčka se je davla po Aventovem cuclju,tako da smo prebekslali na Nukuser posted image Poskusi zamenjati,recimo Toppi Tippe (tko nekakouser posted image ) je zelo podoben bradavici.

clock-img

28.12.2008, 08:20

clock-img

onur

pencil-img

2700

Tudi moja je zadnjič ponoči ratala vsa rdeča in brez zraka, vendar je vlekla iz joške in se ji je zaletelo. Provaj pa res zamenjati cucelj.

clock-img

28.12.2008, 08:38

clock-img

Anonimen

Če se ti davi le iz flaške probaj res zamenjati cucelj.Pri joški pa lahko pride do navala mleka in revež ne more tko hitro požirati in se mu zaletiuser posted image

clock-img

28.12.2008, 10:03

clock-img

Ryssa

pencil-img

1026

Naš je iz aventovega lepo jedel, po nuku se je pa davil ker tam pa res ful teče ven.
Vprašanje če sploh iz katerega cuclja teče manj kot iz aventovega user posted image
Problem je po mojem to, da ne zna jesti po flaški.
Probaš lahko še pod drugačnim kotom, držat flaško ali pa malega malenkost privzdigneš da ima glavco malo višje. Našemu se je ponavadi zaletaval če je bil čisto leže.

clock-img

28.12.2008, 11:13

clock-img

matic0105

pencil-img

305

Drži ga malce bolj pokonci, glavice pa ne sme imeti nazaj, naj jo ima obvezno mal naprej - lahko poskusiš tudi tko, da ga npr s prstancem rahlo pritisneš na prni koš oz tja, kamor seže prstanec. Tko so mene učili v RA.

clock-img

08.01.2009, 22:24

clock-img

caligula

pencil-img

954

flaška Tommee Tippee je ista kot bradavica... moj tud opazi ne, da je na flaškiuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem