cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

comformil ali milumil

clock-img

11.07.2008, 08:16

clock-img

simin

pencil-img

166

moj user posted image  je star 3,5 meseca, ga dojim, le zvečer mu dodam malo AM, ker se mi zdi, da še kar išče, da je lačen in tudi spije potem vse. dodajam Aptamil. Problem je v tem, da se ponoči pogosto zbuja (tudi na 2 uriuser posted image ), ker ga zelo mučijo vetrovi. pa sem malo gledala na RR glede razlik med mleki in me zanima vaše mnenje-je v mojem primeru boljši comformil ali mulimil?
hvala in lep sončen dan!

clock-img

11.07.2008, 15:09

clock-img

lina10

pencil-img

288

moja je stara 4 mesece,pa sem ji na začetku dajala aptamil pa jo je tudi zelo zvijalo pa še težko je kakala,pa sem spremenila  mleko in sedaj uporabljam milumil1 in se je vse popravilo ne zvija jo več odkar ima to mleko pa tudi prebavo ima odlično samo jaz kopujem izključno v mullerju ker je drugačen kot v dm ali drugje,ker je direkt iz nemčije pa cenejši je za slabe4 eure s tem da ga je manj le 100g,se splača probaj pa boš videla če tvojemu otročičku odgovarja pa tud bolj je nasiten.
lp

clock-img

11.07.2008, 16:29

clock-img

KRTR

pencil-img

134

tudi jaz kupujem vso hrano v sosednji avstriji, ker je direkt iz nemčije in še drugačne embalaže so in čistu drugi proizvajalec kot pa to kar kupiš pri nas, nevem zakaj take razlike user posted image

clock-img

11.07.2008, 16:33

clock-img

Jenny Anny

pencil-img

599

IZVIRNO SPOROČILO: KRTR

tudi jaz kupujem vso hrano v sosednji avstriji, ker je direkt iz nemčije in še drugačne embalaže so in čistu drugi proizvajalec kot pa to kar kupiš pri nas, nevem zakaj take razlike user posted image



Take razlike so zato, da kljub temu, da smo v EU, nas še vedno obravnavajo kot južni/vzhodni trg. Žaluser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem