cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

cluedo igra??

clock-img

15.12.2009, 16:08

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483




Mi lahko proim kdo razloži pravila klasično detektivske igre  na bolj enostaven način?Se zelo lovimo.Ali je treba figure pomikat v krogu ali ne?Razumem da gor dol levo desno.Zakaj se na skrivaj kaže karte soigralcu? V zaseden prostor ne smeš, lahko pa povabiš nekoga?Na podlagi česa obtožuješ ali predpostavljaš zločinca?Res ne vemo bi se pa zelo radi igrali.
Lepo prosim za pomoč.
Hvala.








Neposredna povezava do sporočila: 1 user posted image

clock-img

08.01.2010, 11:44

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Tole si pa sedaj zelo zakomplicirala user posted image

Obtožuješ na podlagi kart, ki jih imaš oz. ti jih pokažejo soigralci. Normalno, da jih drugi ne smejo videt, če gre za tvoje odkritje. Sicer je težko napisat, kako sklepaš hipoteze, če ti pravila niso jasna. Če imaš ti npr. dnevno sobo in pištolo, potem je dejstvo, da se umor ni zgodil v dnevni sobi in da morilsko orožje ni bila pištola. Na ta način sklepaš dalje in iščeš...
In če jaz predpostavljam, da je umor zagrešil G.Slana v kuhinji, ga prestavim v kuhinjo; seveda moram bit tudi sama v kuhinji. Kaj bolj jasno?

Lahko mi pišeš na ZS, če bo lažje.

Veliko sreče pri igranju. Igra je res zanimiva user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem