cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

cene mleka

clock-img

12.12.2005, 16:22

clock-img

zalamala

pencil-img

10

Uporabljam Aptamil AR zaradi povečanega polivanja, ki ga moja Zala dobro prenaša. Zanima me, kje se hrano za otroke najbolj splača kupovati, ker so cene precej različne in visoke. Ugotovila sem, da je lekarna zadnja (1 škatla 4600), Baby center 3700, v DM pa je nimajo (AR verzije). Verjamem pa, da je drugod še ceneje. Prosim za informacijo, kje vse se dobi ta hrana.

clock-img

12.12.2005, 16:27

clock-img

mojcadamijan

pencil-img

246

Baby center, Müller, DM-jaz imam doma enega zapakiranega, ker je bila pomota pri nakupu-lahko mi pustiš zasebno naslov in ti ga pošljem

clock-img

12.12.2005, 16:46

clock-img

lex

pencil-img

6532

Kaj pa Avstrija????? Tam je bila škatla mleka pod 10€ (v Bipi, za DM pa ne vem)

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

12.12.2005, 17:21

clock-img

usa

pencil-img

228

Hoj!
Svetujem ti,da ga greš nabaiti v Mullerja tam je cena 2615sit.Je pa isti kot v lekarni razen cene.user posted image

_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.

clock-img

12.12.2005, 17:24

clock-img

zalamala

pencil-img

10

Hvala vsem za info.

clock-img

12.12.2005, 21:59

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

midva kupujeva vso hrano za dojenčke v DM v avstriji. škatla conformila je najdražja, kolkor sem utetgnila videt, je pa slabij 11, oz. dobrih 10 EUR. Aptamil je pa cenejši, tudi vse druge hrane. Midva imava kar nekaj prihranka na ta račun, ker  tam dobiva 3 škatle, ko bi pri nas samo 2. Drgač bi že bankrotirala, ker tolko mlekca gre na mesec 4-5 škatel!! Pa to samo za 1. pupo. Zdaj pa je še druga zraven.
Ravno danes sva nabavila plenice in robčke za rito za ta mesec - za obe - ni blo dost manj, kot 30 jurjev. Za ****. Žal v avstriji ni blo sedaj nobene akcije, drgač bi tud to tam kupl. Redne cene so enake, akcije se pa običajno splača..
LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem