cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

carski rez

clock-img

19.06.2007, 12:03

clock-img

sju

pencil-img

176

me zanima kako je bilo z vami ki ste imele casrki rez

mene 4,5mesecev po porodu včasih še kar boli...res da se precej ukvarjam s športom ampak to baje nima veze
hvala za pomoč:)

clock-img

19.06.2007, 12:03

clock-img

Anonimen

Mene še sedaj boli ob spremembah vremena.

O tem, kako zna včasih zaboleti, ko si v 2. noseč pa ne bom...

clock-img

19.06.2007, 13:18

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Ja verjamem da vas še sedaj boli, saj tudi mene ki nisem imela CR ampak navaden porod , tako bolijo šivi ob slabem vremenu da je groza. Včasih bi še vedno rabila tisti šlauf za napihnit, da bi lahko sedela pa je od poroda že več kot 2 leti.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

19.06.2007, 15:08

clock-img

L & L

pencil-img

997

Mene ne boli nič, sem pa 10 mesecev po porodu. Vse skupaj se je pa nehal kakšen mesec po porodu, obakrat.
Imam zgleda srečo.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

clock-img

19.06.2007, 15:29

clock-img

slumpo

pencil-img

546

sem 3 mesece po CR in me špika ob vsakem večjem naporu, ob vsaki luni in spremembi vremena...včasih me not prav tišči...

clock-img

19.06.2007, 22:15

clock-img

ally1

pencil-img

460

jaz sem 6,5meseca po CR in moram potrkati, da je bila zame ta izkušnja neboleča in če bi morala še enkrat rodit, se ne bi bala CR. Bolelo je (v min bolečinah) samo prve 3dni, potem je bilo pa vse ok.

clock-img

19.06.2007, 22:24

clock-img

nejcko

pencil-img

6556

Jaz sem imela 2 CR in po obeh sem zelo hitro okrevala ter nisem imela nobenih pretiranih bolečin. Zelo dolgo pa sem tako po prvem kot po drugem CR imela predel okoli reza precej omrtvičen in še zdaj, 3 leta po 2. CR, imam včasih občutek, da tisti del trebuha ni čisto moj.

clock-img

20.06.2007, 14:33

clock-img

petrazg

pencil-img

2727

Sicer sem šele slabe 4 tedne po porodu, pa vseeno. Če ne bi imela črtice od šivanja, sploh ne bi vedela, da sem imela carski rez. res, mene do sedaj ni čisto nič bolelo, tudi po kakšnih daljših sprehodih nimam nič bolečin. Sem res malo bolj utrujena takrat, ampak to je tako vsaka mamica. Je pa tudi res, da še ne delam vsega, pa na telovadbo tudi pomislila še nisem.




_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

clock-img

20.06.2007, 17:16

clock-img

principessablu

pencil-img

449

pozdravljene,tudi jaz sem 5 tednov po carskem pa je bilo zelo boleče 1 teden v bolnici,potem pa je bolel samo še šiv,telovadim pa pridno na fitnessu ze 14 dni,ampak ne delam vaj,ki so povezane z trebušnimi,aja  pa sexamo tud ze 4 tedneuser posted image user posted image

clock-img

21.06.2007, 13:51

clock-img

r1ta

pencil-img

2343

Jaz sem 6 mesecev po CR in me še vedno občasno boli mesto kjer je zareza, da o notranjih bolečinah ne govorim. Sploh nisem več enaka kot prej. Vedno me nekaj špika, včasih se mi zdi da sem kar napihnjena... Ma kaj pa vem... Zdravnica pravi da je to normalno, sploh pa zdaj ko je prišla prva menstruacija in za njo še ovulacija... Skratka, šla bom še na ginek. pregled, če pa tam rečejo da je vse normalno bo pač tako moralo biti...
Res ste lahko srečne tiste, ki nimate po CR nobenih težav!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)

clock-img

21.06.2007, 14:19

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Sicer sem šele slabe 4 tedne po porodu, pa vseeno. Če ne bi imela črtice od šivanja, sploh ne bi vedela, da sem imela carski rez. res, mene do sedaj ni čisto nič bolelo, tudi po kakšnih daljših sprehodih nimam nič bolečin. Sem res malo bolj utrujena takrat, ampak to je tako vsaka mamica. Je pa tudi res, da še ne delam vsega, pa na telovadbo tudi pomislila še nisem.





Enako kot Petra, le da sem jaz slabe 3 tedne po porodu. Edino kar me, me bolijo noge, če sem dalj časa na nogah, tako da maratonskih sprehodov še ne delamo.
Zelo podobno je bilo tudi po 1. CR.

< Sporočilo je popravil N & B -- 21.6.2007 14:20:20 >

clock-img

23.06.2007, 13:46

clock-img

dory

pencil-img

8852

Jst sem sele 9m po porodu lahko normalno izvajala trebusnjake in se nasploh lahko uvarjala z aerobiko..pa sem okrevala relativno hitro, le tista pekoca bolecina se je pri naporih vedno pojavljala...

clock-img

23.06.2007, 21:36

clock-img

eva1

pencil-img

4835

IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Sicer sem šele slabe 4 tedne po porodu, pa vseeno. Če ne bi imela črtice od šivanja, sploh ne bi vedela, da sem imela carski rez. res, mene do sedaj ni čisto nič bolelo, tudi po kakšnih daljših sprehodih nimam nič bolečin. Sem res malo bolj utrujena takrat, ampak to je tako vsaka mamica. Je pa tudi res, da še ne delam vsega, pa na telovadbo tudi pomislila še nisem.


Pri meni je bilo tudi tako, tudi v 2 nosečnosti me ni nič bolelo!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem