cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

capljam za vami

clock-img

23.01.2006, 15:02

clock-img

breda

pencil-img

40

Pozdravljene! Najprej hvala ker sem se  ob prebiranju tega foruma navdušila za to dieto.user posted image Danes je moj 7. dan.Zanima me, ali je katero bolela glava ob tej dieti. Mene namreč kar naprej boli. Ali lahko  na sadni dan jemo krhlje oz.posušeno sadje?Ali je bolje malo zelenjave, če nastopi kriza?user posted image
Vztrajajte še naprej,lep pozdrav!

clock-img

23.01.2006, 15:14

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Superca, le pridno se drzi :)
Mene je tudi bolela, verjetno zaradi privajanja telesa na nov nacin prehranjevanja..  ce se bo to se nekja casa nadaljevalo, je morda za razmislit, da tvojemu telesu tak nacin ne lezi.. meni ni, zato pa mi je montignacov nacin prehranjevanja zelo vsec in se ga poskusam drzat..
zelenjava na S dan je OK .. Lp

clock-img

23.01.2006, 18:03

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Breda - čestitke za pogumno odločitev! user posted image
Tudi mene je v prvih 10 dnevih bolela glava in sem malo grešila user posted image . Sedaj pa nimam več teh težav in se držim diete. user posted image
Suho sadje pa lahko ješ na S dan, pa tudi zelenjavo nekatere jedo (jaz samo sadje).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem