cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

bujenje?

clock-img

01.06.2010, 16:27

clock-img

beybk

pencil-img

89

hey punce... imam en teden staro princesko in me zanima ali naj jo budim na tri ure za jesti ali naj jo pustim, da se bo sama zbudila? kako ste ve to delale?

clock-img

01.06.2010, 16:30

clock-img

sunny24

pencil-img

5986

Naše nisem nikoli budila, ker je lepo napredovala v teži. Ponoči se je zbudila 1x za jest, čez dan je pa kar sama zahtevala nekako na 3 ure.

Tako, da če je vse v redu glede napredovanja teže, pusti otroka spat (moje mnenje). user posted image



_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

clock-img

01.06.2010, 16:36

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

Oj,
men so "prodali" teorijo, da dojenček potrebuje določeno količino hrane v vsem dnevu. In če je ne dobi čez dan, jo bo nadomeščal ponoči. Tako da - načeloma ga čez dan zbudim na cca. 3 ure (ajd, zdej pol ure plus ni krize - pa v 90% se sam zbudi), ponoči ga pa seveda pustim, da spi. Se pa prvo rundo običajno po 4i do 5 urah, pol pa čez 3-4. No, ampak preden zaspi, se pa doji večkrat in dlje - kot bi hotu, da se napoka za nočno user posted image .
K.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

01.06.2010, 16:38

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

Če je donošena,nima zlatenice in je imela normalno porodno težo,je NE budi.Hvala bogu,če spi malo več.Če ne prej, se ti bo kolcalo po spanju,ko pride prvi poskok v rastiuser posted image ...

clock-img

01.06.2010, 18:58

clock-img

luan

pencil-img

716

Prvega sem morala zbujat na tri ure ponoči po nasvetu pediatrinje, čeprav on bi spal, sem imela cele kolobocije da sem ga toliko k sebi spravla, da je jedu.Potem pa se mi je zbujal na tri ure do skoraj tretjega leta, sem imela celo sr""" pa to ne, da bi jedel,ampak on bi se igral.

Drugega zdaj mi na misel ne pride, da bi zbudila.Se sam zbudi okoli dveh ponoči poje in nazaj zaspi in tako je že od začetka.Ne mislim, potem spet čuti in se igrati in prositi...

Tako, da če lepo pridobiva na teži jo pusti spati, ko bo lačna se bo že zbudila.

clock-img

01.06.2010, 19:48

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Kdaj pa je prvi poskok v rasti???

clock-img

01.06.2010, 20:26

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Kdaj pa je prvi poskok v rasti???


Praviloma pri treh tednihuser posted image

clock-img

01.06.2010, 20:28

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Kdaj pa je prvi poskok v rasti???


3 tedne, 3 mesece (vse gre na 3 user posted image )


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

01.06.2010, 21:02

clock-img

inč

pencil-img

55

Nikar NE ZBUJAJ, da ti nebo kasneje žal kot je bilo meni...me je pedijatrinja nasrala da jo zbujam, pa smo mel cele kolobocije...jaz tega ne naredim nikoli več...eni so pač suhci drugi pa debeluščki...

clock-img

01.06.2010, 21:07

clock-img

nusi

pencil-img

1833

men so pa rekl, da ga morm budit vsaj na 4-5 ur ponoči, in na 3 podnevi (če se ne bi sam) ker je suhec, velik punc mi je pa rekl, da naj ga ne budim, ker mi bo žal user posted image

clock-img

01.06.2010, 21:27

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Jaz sem moja dva vedno zbujala na 3 ure PODNEVI. Samo enkrat sem prvega pustila spat, pa smo imeli ponoči celo štalo. Nikoli več! PONOČI pa ne zbujam, saj je naš cilj, da noč prespimo čim prej in da mu to postane navada. user posted image

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

clock-img

02.06.2010, 08:20

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

pusti jo spat, ko bo lačna se bo zbudila..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

02.06.2010, 10:08

clock-img

koala

pencil-img

5539

Odvisno od tega koliko je bila težka ob rojstvu in kako pridobiva na teži. Ker če je otrok z nizko porodno težo in se ne redi potem MOGOČE.
Če pa je rojena z normalno težo in lepo pridobiva pa jo pusti spati.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

04.06.2010, 10:57

clock-img

zannna

pencil-img

6

mi smo imeli nedonošenčka in so mi svetovali zbujanje na 3 ure. Tega sem se držala pribl. 3 tedne. Potem pa ker je tako lepo napredoval na teži ga nisem več zbujala. Sedaj zaradi tega zbujanja nimamo težav.
Itak otrok šele kasneje začuti kaj je dan in kaj je noč. V prvem mesecu zagotovo ne.
No to je samo moje menje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem