cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

bruhanje

clock-img

18.05.2007, 11:00

clock-img

Anonimen

mogoče ni pravi kraj za to sam bom vseeno napisal. moja kolegica je čist preveč suha. ima se za debelo, zato skos bruha, misli da ne vem tega. rad bi ji pomagal da bi nehala s tem samo ne vem kakouser posted image

clock-img

18.05.2007, 11:42

clock-img

Anonimen

Mislim,da je zbolela za bulimijo.Naj poskusi poiskati pomoč.

http://www.drustvo-zenska-svetovalnica.si/a_motnje.php

clock-img

18.05.2007, 15:41

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Zadeva je ful resna in rabi pomoč strokovnjaka. Ko je enkrat stvar tako daleč, gre bruhanje že samo od sebe in je težko ustaviti. Večinoma pa hrana predstavlja psihološki filter. Jejo zato, ker potlačujejo raznorazna čustva v sebi, ki si jih ne upajo priznati ali pa jih ne upajo povedati drugim.

Upam, da se bo rešila iz tega user posted image  kroga!

clock-img

18.05.2007, 22:04

clock-img

eya

pencil-img

4615

Moja prijateljica bruha že kar nekaj let in vem, kako resna je ta bolezen, predvsem pa se jo je zelo težko rešit. Poskušaj se pogovorit z njo, če to skriva, pa sta dobra prijatelja, ji bo mogoče odleglo, ko bo lahko z nekom govorila. Nikakor pa ji ne smeš očitat, zakaj to počne in jo spraševat vsak dan, kolikokrat je bruhala in podobno. Predvsem jo moraš znat poslušat, ne pa delit nasvetov.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem