cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

brisanje z mp3 predvajalnika

clock-img

04.01.2007, 15:43

clock-img

Anonimen

pesmice so bile naložene v mapice v meniju FOLDER. pesmice sem lahko vse izbrisala,ostali so pa naslovi teh map.sej ne vem kako naj razložim...
ena mapa v tem meniju se imenuje SEBASTJAN in not so komadi od sebastjana.komade sem zbrisala,samo v meniju mi še vedno prikaže mapo SEBASTJAN.in tako še par drugih mapic,ki so v bistvu prazne. zdej si tavelika nalaga not drugo muziko,nastajajo nove mape,samo teh praznih ne znam izbrisat...
ima pa mp3 predvajalnik GRUNDIG MP 600 FM/1GB.

clock-img

05.01.2007, 10:52

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Na isti način kot datoteke ne gre? Kater predvajalnik to?

clock-img

05.01.2007, 20:36

clock-img

Anonimen

ne gre na isti način kot ko sem brisala pesmice,ker mi vrne nazaj na glavno mapo. to je nekako tako (če sem prav razumela) : je mapa,kjer je več mapic in v te mapice se nalagajo pesmi. ko sem izbrala pesmico,ki sem jo hotela izbrisati,sem izbrala delete in yes in jo je izbrisalo. in mapica je prazna. samo ta mapica z naslovom sebastjan je ostala. in ko ko jo hočem izbrisati mi nikakor ne napiše delete,da bi potem kliknila yes,mi kar vrača v nadrejeno mapo... ne vem,bi morala narisat,da bi lahko razložila. kot da se ne da izbrisat,ne vem... kot da lahko mapo izprazniš,ne moreš je pa izbrisat.
ima pa grundig mp 600 fm/1 gb.
zdej sem ji naložila novo muziko,so se ustvarile nove mape,tiste so pa še kar tam..
mogoče je čas,da sama pogrunta,kako to gre,in naj sama ustvarja s svojim mp3-jem?!user posted image

clock-img

08.01.2007, 11:55

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

V original navodilih nič ne piše? Probaj zloadat navodila tu:

http://www.grundig.de/index.php?id=128

clock-img

08.01.2007, 18:58

clock-img

Anonimen

v navodilih piše samo,kako se zbriše pesem. bom poskusila še na tistem linku.

clock-img

11.01.2007, 21:04

clock-img

ales*

pencil-img

130

Zakaj pa enostavno to ne zbrises prek racunalnika, ko povezes mp3 z USB-jem? Skratka, ko ti vklopis mp3 v USB vticnico na racunalniku, bi ti racunalnik moral sam zagnat, kaj zelis s tem zdaj narest - izberes Ogled z raziskovalcem in tam zbrises mape, ki jih ne potrbujes vec.

clock-img

22.01.2007, 22:34

clock-img

Anonimen

e,ja,tako je pa šlo.
hvala hvala!!

clock-img

18.02.2007, 14:44

clock-img

manya1986

pencil-img

1

Mam isti model predvajalnika, ampak drugačen problem, ne najdem datotek posnetih z diktafonom ali fm-snemalnikom. V predvajalniku samega playerja ni problema, vse dela, ampak na računalniku pa datotek sploh ne najdem, k da jih ni, samo moje mape z glasbo.

Pomagajte, prosim

Manya

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem