cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

bolečine v trtici

clock-img

03.06.2010, 22:21

clock-img

marjetica8

pencil-img

740

Še kira??? Začela čutit bolečine takoj po porodu. Zdej sem 13m po porodu, pa še vedno ni nč boljše. Če en cajt sedim, ko vstanem boli ko user posted image ! Če ma kira izkušnje, kaj nardit da bi nehalo?

clock-img

04.06.2010, 17:34

clock-img

marjetica8

pencil-img

740

sem edinauser posted image mogoče pa pol to sploh ni od poroda...user posted image

clock-img

04.06.2010, 21:21

clock-img

Petka09

pencil-img

1129

Lahko bi blo to, da ko pravijo, da se po porodu kao "kosti razmaknejo" oz. imaš lahko širše boke, pa se ti je vse skup malo premaknilo in zato čutiš bolečino. Ali pa ti je kak živec čudno vkleščen in te zato boli. Mogoče ne bi bilo slabo, če bi to omenila pri zdravniku in bi šla h kakemu kiropraktiku oz. nekomu, ki bi ti to lahko odpravil.

clock-img

04.06.2010, 21:46

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Nisem mela teh težav, ampak dej poglej v iskalniku napiši bolečine v trtici po porodu. Mam v glavi da je v preteklosti že bila ta tema.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

05.06.2010, 21:05

clock-img

lananai

pencil-img

3613

Jst sem jih imela. Ampak so minile kak mesec po porodu. Sem jih pa bolj občutila, ko sem vstala po dolgem sedenju. Sem si predstavljala, da je najbrž tudi zaradi dolgega dojenja, ko se zasediš v eni pozi...

clock-img

06.06.2010, 16:54

clock-img

marjetica8

pencil-img

740

IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Jst sem jih imela. Ampak so minile kak mesec po porodu. Sem jih pa bolj občutila, ko sem vstala po dolgem sedenju. Sem si predstavljala, da je najbrž tudi zaradi dolgega dojenja, ko se zasediš v eni pozi...



Ja, jst sem tud mislna da je zarad tega. Pa zdej že lep čas ne dojim več pa še kr ni nč boljše. Tko da sem začela resno razmoišljat če sploh kdaj bo boljšuser posted image Zato sem tud pisala na forum če ma kira kake izkušnje...

clock-img

07.06.2010, 12:38

clock-img

lunka1

pencil-img

903

mene ne boli samo trtica, ampak cel hrbet... verjetno priščipnjeni živci user posted image , sem pa 3 mesece po porodu...

clock-img

07.06.2010, 13:39

clock-img

tinkamarinka

pencil-img

118

Pojdi na pregled, da te pošljejo na slikanje. Mogoče je prišlo do zloma trtice pri porodu, pa se ni vredu zarastlo. Se zgodi v nekaterih primerih.

clock-img

11.06.2010, 12:14

clock-img

Nina231

pencil-img

21

Jaz sem tud mela neznosne bolečine v trtici, kak mesec po porodu, pa trajalo je kak mesec, pa izginilo samo od sebe. S tem da nisem imela občutka, da bi me bolela ravno hrbtenica, ampak nekaj neznanega tam nekje pač user posted image  

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem