cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

boleče dojke- glivice?

clock-img

28.11.2010, 10:34

clock-img

lipikica

pencil-img

290

 poleg težav s samim dojenjem imam pa še z dojkami. dojim en mesec, me pa tako bolijo. ko prime bradavico me boli, ko pije ne. ko pa konča s pitjem me prav zbada v bradavici in v notranjosti dojke. bradavica je rdeče barve, le na koncu je bele- ali so to glivice? če so, ali moram k splošnemu mojemu zdravniku ali pediatru?
ima katera izkušnje s tem? hvala

clock-img

28.11.2010, 11:16

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Čisto možno, da so res glivice. Poglej še v dojenčkova usta, če ima bele obloge. Jaz sem si glivice pozdravila z Daktarin gelom, morala sva se mazati oba - jaz in dojenček. Jaz bi se raje obrnila na pediatra kot na svojega osebnega zdravnika.

_____________________________

lp

clock-img

28.11.2010, 12:07

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Ni treba. KUpiš oralni gel,mažeš svoje dojke 2x dnevno in otrokova usta. To delaš 14 DNI!!!

clock-img

28.11.2010, 15:28

clock-img

nusi

pencil-img

1833

moje so bile tudi bele, ampak tako "pod kožo", ni se nič na vrhu kože nabiralo. To se mi je delalo kar dolgo časa, kar par mesecev preden sos e bradavice utrdile. Samo je teba pazit, ker na take ranjene bradavice se res rado kaj naseli. Žal ni bilo druge rešitve kot počakati, kadar je bilo prehudo sem kar nastavke en čas uporabljala.

clock-img

28.11.2010, 18:33

clock-img

tinica

pencil-img

501

jaz tudi mislim, da niso glivice. Naša punčka je stara 2 meseca in me še vedno boli pri dojenju tako kot si ti opisala. Tako belo se pa naredi od sesanja, saj potem izgine čez čas. Meni je zdravnik rekel, da je pač treba malo potrpeti in da bo bolje, upam, da čim prej.

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

clock-img

30.11.2010, 21:56

clock-img

nokiamb

pencil-img

88

V lekarni si kupiš obliže za bradavice za doječe mamice, so napojeni z nekim gelom, ki takoj pomaga in
ni treba nič oprat pred dojenjem.

LP

clock-img

30.11.2010, 23:18

clock-img

nusi

pencil-img

1833

IZVIRNO SPOROČILO: nokiamb

V lekarni si kupiš obliže za bradavice za doječe mamice, so napojeni z nekim gelom, ki takoj pomaga in
ni treba nič oprat pred dojenjem.

LP



če so to multi mam (al neki tazga) pazi, ker so ene od tega res dobile glivice. bradavica namreč ne sme biti skos na vlažnem. Nekaj časa nazaj je tukaj ena o tem pisala

clock-img

01.12.2010, 20:22

clock-img

Ninush

pencil-img

78

IZVIRNO SPOROČILO: nusi

IZVIRNO SPOROČILO: nokiamb

V lekarni si kupiš obliže za bradavice za doječe mamice, so napojeni z nekim gelom, ki takoj pomaga in
ni treba nič oprat pred dojenjem.

LP



če so to multi mam (al neki tazga) pazi, ker so ene od tega res dobile glivice. bradavica namreč ne sme biti skos na vlažnem. Nekaj časa nazaj je tukaj ena o tem pisala



Ja, jaz.
Ker sem jih uporabljala cel čas, sem dobila glivice. se mi zdi. V bistvu je šlo tak daleč, da se bradvice niso zacelile - kar neki kosi strdkov so mi začeli odpadati (blo na nastavku) od nevemkod, bolečine so ble prehude in sem nehala z dojenjem.

Končno sva oba zadovoljna in psihično in fizično v redu.

clock-img

08.12.2010, 23:20

clock-img

nokiamb

pencil-img

88

No, to glede glivic pa ne vem, jaz sem jih uporabljala prve 3 dni,
potem so se bradavice že navadile in
dojenje je bilo čisto neboleče in brez težav.
LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem