cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

boleča dojka

clock-img

01.02.2010, 15:18

clock-img

anaksunamun

pencil-img

34

Pozdravljene!

S sinom se dojiva sedaj že dobrih 9 mesecev. Ponavadi sem imela težave z desno dojko - večkrat mi je pršlo do zamašitve mlečnega voda - se je pa na koncu vse porihtalo.

Sedaj pa me že 2 dni fuuuuul boli leva dojka. Res da se sedaj dojiva le zjutraj in večer, ter 1 do 2 x ponoči, vendar sem včeraj opazila zatrdlino na levi dojki, ki je ponoči izginila, danes me pa dojka prav grozljivo boli. Na zunanji strani se dojke sploh ne smem dotakniti.

Sedaj pa ne vem ali je to spet bil le zamašen mlečni vod in bo bolečina izginila, ali je mogoče kaj drugega?



clock-img

01.02.2010, 18:03

clock-img

trobentic_@

pencil-img

145

ja verjetno je zamašena žleza
na mon-u si poglej pod dojenje nasvete kako rešitiuser posted image

clock-img

02.02.2010, 08:52

clock-img

endrina

pencil-img

349

POvedala ti bom en star nasvet moje patronažne sestre. Pomagal je že več mamicam, ki so bile tik pred mastitisom.

Kupi si skuto, na debelo si jo nanesi na dojko ter si daj gor čez brisačo, pa se za kakšne dve uri vleži in miruj. Bojda skuta potegne ven bolečino, pa še dojka postane mehka in neboleča, potem pa podoji otroka.

Moja patronažna je rekla, da je to pomagalo pri več mamicah. Probaj, nimaš kaj izgubit.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem