cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

boleča bradavica

clock-img

01.10.2007, 20:41

clock-img

Anonimen

pozdravljene! me zanima, če ima katera isti problem kot jaz.
namreč meni se na bradavici zarase kožica, tak da sploh ne teče več mleko ven (ampak samo na enem mlečnem kanalu). tak da moram z iglo prerezat, potem pa teče kar samo od sebe. na začetku nisem vedela zakaj se mi maši en mlečni kanal, pa ni pomagala masaža, ali topel obkladek. potem pa sem ugotovila, in sedaj vedno ko začutim otrdlino, si moram z iglo prepiknit. no, na začetku to sploh ni preveč bolelo. sedaj pa me že kar boli. naj pripomnim, da se mi to dogaja že kar štiri mesece - malčika bo čez dva dni stara šest mesecev.
a mislite, da bi morala k doktarju zaradi tega - ni mi namreč, da bi tam sedela pet uruser posted image ....

clock-img

01.10.2007, 21:19

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Ojej, jaz ne bi čakala 4 mesece, bi že zdavnaj šla h dohterju, tudi če bi morala malo počakat, pa brez zamere. Da si moraš z iglo prepiknit... ne vem, jaz tega ne bi delala. Kaj pa če se kaj zagnoji ali kaj podobnega?

Saj te nočem prestrašit, ampak to se ne dela. Vsaj jaz ne bi, no.user posted image

clock-img

01.10.2007, 22:00

clock-img

sončnica13

pencil-img

1553

Kako to, da ti je sploh prišlo na misel prebadanje z iglouser posted image user posted image user posted image -jest bi šla rajši k doktarju!

clock-img

02.10.2007, 09:58

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem