cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

blazina za dojenje - katera?

clock-img

03.04.2008, 22:10

clock-img

ciklame

pencil-img

69

Hej!

Zanima me, katero najbolj priporočate in kakšne so kaj cene. Vem, da so zelo različne in kakšne so kaj prednosti in slabosti?

Hvala,

lp

clock-img

03.04.2008, 22:51

clock-img

Pandica

pencil-img

5280

Jaz jo imam od "Odeje" in sem zelo zadovoljna user posted image
Z mojo pupo se polno dojima že skoraj 6 mesecev blazina pa je še vedno super. Pa še v pralni stroj jo lahko daš prat. Jaz sem se res full navadla dojit z blazino in, če je nimam ( npr. ko nisva doma ) mi kr manjka. Uporabljam je ne edino ponoči, ko se dojima leže user posted image

clock-img

03.04.2008, 22:52

clock-img

Pandica

pencil-img

5280

Aja, cena pa mislim, da je bila okrog 20 eur.
Imaš pa zdaj te blazine za dojenje že v skoraj vsakem večjem nakupovalnem centru na otroškem oddelku tako, da pred nakupom le malo poglej po trgovinah user posted image

clock-img

03.04.2008, 23:04

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Jaz sem imela obakrat od Rike blazino in sem bila ful zadovoljna. Cene pa res ne vem, je že kar nekaj časa od nakupauser posted image

clock-img

04.04.2008, 04:37

clock-img

saša80

pencil-img

452

IZVIRNO SPOROČILO: LIDJOČKA

Jaz sem imela obakrat od Rike blazino in sem bila ful zadovoljna. Cene pa res ne vem, je že kar nekaj časa od nakupauser posted image


mi imamo to blazino in je super
http://www.rika123.com/cenik.html

clock-img

04.04.2008, 11:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

04.04.2008, 12:35

clock-img

galileja

pencil-img

11

z blazino sem ful zadovolna, res pa sm jo kupila v rutarju: je večja, polnjena s malimi bunkicami, in malo dražja - cca 30 eur, ampak bi dala zanjo tut 10x več. Res si ne znam predstavljati življenja z mojim sinkom brez te blazine, je totalno multifunkcijska. Zdaj je mali star 10 m, ko je bil še majčken sem jo uporabljala za dojenje, zdaj za oporo pri spanju, kadar ga še leže dojim, šez dan kot varovalo ko se mali igra. Priporočam!!!

clock-img

04.04.2008, 13:01

clock-img

Pandica

pencil-img

5280

Pa lahko jo še uporabiš za sebe, če si šivana.

Jaz sem v porodnišnici sedela na njej, ko so me šivi boleli ko hudič in je bilo veliko boljše user posted image

clock-img

04.04.2008, 23:58

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

IZVIRNO SPOROČILO: zimska

IZVIRNO SPOROČILO: saša80

mi imamo to blazino in je super
http://www.rika123.com/cenik.html



katero pa imaš - za dojenje enega otroka ali za dvojčke? (meni se zdi za dvojčke bolj udobna...)



Sem uporabljala obe, za dvojčke je sploh super.user posted image

clock-img

05.04.2008, 02:29

clock-img

saša80

pencil-img

452

jaz imam blazino za dojenje dvojčkov..smo blazinco uporabljali že v bolnici in sta mala dva full rada ležala na njej.. res si ne predstavljam kako bi v bolnici obadva cartlala, če ne bi blo blazine. res enkratno je pestovat na njej, te roke sploh en bolijo.

clock-img

06.04.2008, 22:35

clock-img

ciklame

pencil-img

69

Hej!

Hvala punce!user posted image  Sem kupila blazino od Odeje in sem zadovoljnauser posted image . Je pa bila 25 eur, tolk za info.

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem