cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

blazina za dojenje

clock-img

24.04.2008, 22:23

clock-img

tičika

pencil-img

20

Ali katera uporablja materinsko blazino?Kakšne izkušnje imate z njo?
Pa zanima me tudi katera je najboljša?

clock-img

24.04.2008, 22:25

clock-img

rija

pencil-img

15589

jaz sem jo imela, pa sem jo uporabljala za vse drugo kot za dojenje user posted image

da so po firmah pa niti nimam pojma, meni jo je kupil dragi v Kiki....no name.

_____________________________

...vox populi...

clock-img

24.04.2008, 22:26

clock-img

Anonimen

Jaz je nisem uporabljala.

Se mi je zdelo, da bom imela vec dela s tem, da nastimam njo kot dojencka na roke...user posted image

clock-img

24.04.2008, 22:32

clock-img

Anonimen

Ne, ker se mi ne zdi praktična.

clock-img

24.04.2008, 23:56

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Ne, ker se mi zdi nepotrebna.

clock-img

24.04.2008, 23:57

clock-img

Panda.

pencil-img

74

Ojla!

Jaz jo uporabljam od Odeje že pri drugem otroku in sem zelo zadovoljna, predvsem mi je skoraj nenadomestljiva ko dojim oba naenkrat (2 leti + pol leta) user posted image . Dojenčica je pri dojenju podprta po celem hrbtu enakomerno, včasih ji posebej podprem glavico, včasih je tudi glavica na blazini, včasih sedim na kavču z nogani na tleh, včasin na tleh po turško... user posted image   Vse te poze sicer obvladam tudi brez blazine, ampak je z blazino bistveno bolj komot.  Obnese se tudi kot povšter za na kavč ali zadnje čase kot podpora za dojenčico pri sedenju. Ta starejši malček se pa sploh na en poseben način spravi sedet vanjo user posted image . Je pralna in zelo hitro suha. Skratka, ena od stvari brez katere bi čisto lahko shajala, je pa zelo uporaben pripomoček user posted image .

lp He

clock-img

25.04.2008, 08:15

clock-img

bebi

pencil-img

319

Meni je bilo z blazino za dojenje veliko lažje in se mi zdi zelo praktična. Imam pa blazino od Rike. Prej sem si podlagala z navadnim vzglavnikom iz perja, pa je bilo ful nerodno, vse je nekam lezlo, blazina Rika pa se je otročku prav prilegala in sva se velko lažje dojila.

LP user posted image

_____________________________

2006
2008

clock-img

25.04.2008, 08:27

clock-img

vipercat

pencil-img

520

jaz sem jo dobila. sicer si pri dojenj z njo nisem znala pomagat, mi je pa zelo prav prišla da sem malega v njo položila in je spal kot top. tudi kasneje mu je kot naslonjalo kar prav prišla... no sedaj sameva - ni več potrebnauser posted image

clock-img

25.04.2008, 09:37

clock-img

žanai

pencil-img

176

Jaz sem otroka med dojenjem v sedečem položaju podložila kar s povštrčkom in je bilo super.
Tako, da mislim da nakup take blazine ni nujen. Sicer pa je najbolje, če si jo lahko kje sposodiš in preizkusiš sama. Potem boš najbolje vedela, če ti sploh ustreza.

Pozdravček!

clock-img

25.04.2008, 16:48

clock-img

Pingvinčica*

pencil-img

95

Vsaki dan, sem še noseča in z njo spim. Odkar jo imam nimam problemov s spanjem, upam da jo bom potem tudi uporabljala. Že sedaj sem jo 100% izkoristila. Kupljena v Italiji, imajo zelo lepe, pisane. Naše imajo zelo mrtve vzorce.

clock-img

25.04.2008, 19:29

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Blazine prvič nisem imela in je nisem pogrešala. Pri drugem sem jo dobila za darilo in sem ugotovila, da je super. Skratka - nujno potrebna ni, lahko pa pride zelo prav. Imam Odejino.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 28.4.2008 21:54:35 >

clock-img

26.04.2008, 10:13

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz jo tudi imam, sicer sem še noseča, tako da za dojenje ne vem kako bo. Zdaj mi pa ful prav pride, ker ful lažje spim, ko si podložim trebuh in noge. Sem jo pa kupila v Dipotu in je bila samo 20 €.

Meni se zdi super in jo ful priporočam!!!

clock-img

26.04.2008, 10:28

clock-img

Anonimen

Jaz sem jo imela in mi je bila super. user posted image pa jo zdaj uporablja za valjanje. Imam pa od Odeje.

clock-img

26.04.2008, 22:31

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Ne vem čigavo blazino mam, mi je pa ful prav prišla v nosečnosti, se je tako lepo spalo z njo. Med dojenjem jo pa niti nisem uporabljala, le nekaj malega na začetku uvajanja dojenja v sede, ker sem dolgo časa dojila le leže in sem se na začetku kar namatrala da sem se naučila dojit sede.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

28.04.2008, 21:49

clock-img

ella79

pencil-img

4871

jaz sem jo na mojo željo dobila za darilo, ker mi dojenje leže nikakor ni odgovarjalo user posted image tako da se sedaj enostavno na kavč naštimava, pa noge na tabure in je super user posted image user posted image važno je da je ta velika, pa pomoje ni važno katera firma je user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

clock-img

28.04.2008, 21:52

clock-img

majrim

pencil-img

3991

jaz sem jo tudi imela in je super zadevauser posted image user posted image user posted image ...sploh v prvih mesecih...pa še user posted image  jo je uporabljal,ko jo je cartal in z njo spal na balkonu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG

clock-img

29.04.2008, 08:17

clock-img

loncica

pencil-img

797

Meni je bila ok le čisto na začetku, ko je bil mali še čisto nebogljen. Zdaj ko mi tudi med dojenjem motovilil, ga moram držat v tesnem objemuuser posted image . Žal mi je bilo, da si je nisem kupila prej, saj bi mi bolj prav prišla za spanje med nosečnostjo kot pa za samo dojenje.

clock-img

29.04.2008, 11:55

clock-img

copatek

pencil-img

200

IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz sem jo imela, pa sem jo uporabljala za vse drugo kot za dojenje user posted image



Se podpišem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem