cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

bikini 2007 - 8.dan (22.januar)

clock-img

21.01.2007, 17:33

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

ZAJTRK
3 dcl nesladkanega kompota po lastni izbiri (iz konzerve ali domače shrambe)

MALICA
1 kaki

KOSILO
TORTA IZ SUHEGA SADJA
namakajte v vodi vsaj dve uri sho sadje (slive, rozine, fige,...). vodo odlijte (lahko jo popijete) in namočeno sadje zmeljite v gladko maso. posebej zmeljite orehe, rožičevo in kokosovo moko. vse skupaj oblikujte v torto.

MALICA
8 mandeljnov in skodelica čaja

VEČERJA
1 velika rumena hruška

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

clock-img

21.01.2007, 19:48

clock-img

Anonimen

Evii, zakaj pa ti ne prideš k nam, Bikini ne vem kaj že, da ne boš tule sama?

clock-img

21.01.2007, 20:01

clock-img

Anonimen

Ja Evii pridi,da ne boš osamljena.Nas je več.user posted image user posted image

clock-img

21.01.2007, 23:06

clock-img

matejagm

pencil-img

54

DAN Evi .Tudi jaz bi se rada nekam pridružila !Bom vidla kje me boste sprejele.Namreč začnem šele jutri 21 .1,ker sem šele danes zasledila tale forum,na dieto se pa pripravljam že kar nekaj tednov,ampak kot naročeno sem danes našla ta forum in bi se res rada pridružila.Tudi tukaj bi prosila če ima slučajno katera dieto n bi mi jo poslala ker js jo sicer imam ampak imam tako slabo skopirano da se ekstra ne da razbrat, kaj vn.Hvala vnaprej. matejagm@email.si

clock-img

22.01.2007, 13:38

clock-img

Anonimen

evo me.jz sem danes zaenkrat še pridna. kaj bo pa popoldne pa ne vem. Za vikend sem grešila, ni čudno, da se nikjer nič ne pozna. Moram res bit vztrajna.

Zarad mene se lahk prestavimo k MIni bikinkam, itak imajo isti dan isto hrano kot me!

odločte se, pa napište!

lp

clock-img

22.01.2007, 14:03

clock-img

taja27

pencil-img

1253

evo še mene,

Ava je zaspala, jst mam pa za kosilo ananas in tale forum. men tile sadni dnevi kr pašejo. še vedno pa grešim s kapučinom.

moram povedat, da se men že pozna na hlačah. sva ble z Avo dons pr pediatru, pa sm si jih mogla skoz gor vlečt. ampak, to so tiste tavelike hlače. zadovoljna bom, ko mi bojo dol lezle 38, da bom na rit lahk navlekla 36.

tud jst ful pogrešam na bikinkah mal spodbude. ampak Eviii ti si tajnica in jst spoštujem tvojo avtoriteto. tak, da bom počakala tvojo odločitev. ne bom kr sama zapustila ladje.

torej, kaj nam je narest??

clock-img

22.01.2007, 16:47

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Hvala da ste me tako lepo sprejeleuser posted image user posted image !Grem h mini bikinkam ,so vesele da sem se jim pridružlauser posted image .Veliko uspeha.PA-PAuser posted image

clock-img

22.01.2007, 18:28

clock-img

marcela

pencil-img

278

Evo mene, jaz sem se včeraj stehtala in je tehtnica kazala 3 kg majn, ampak danes sem prvič resno grešila. Je sodelavka ima abrahama in sem mogla vzet kar je spekla, sem se najprej zelo branila potem pojedla sunko v listnatem testu. Če ne bi nič vzela bi mi na smrt vzel, je karakterno take bolj težke kategorije.Sem si pa s tem očitno ful želodec razdražila, doma kar hladilnik odpiram in gledam kaj bi pa ga potem vendar zaprem. sem mislila, da bi bila zaradi greha brez večerje, a ni šlo sem pojedla 1 pomarančo par minut nazaj.sicer sem za zajtrk pojedla 2 nashi hruški, za malico sem grešila, za kosilo zmiksano banano z kivijem in za večerjo pomarančo, pa ne vem če ne bom še ene. danes je res prvi dan, ko imam ful krizo. Ful bi jedla.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

clock-img

22.01.2007, 19:53

clock-img

trixi

pencil-img

741

Pupe, jaz sem vam pa ušla k mini bikinkam.Sem že enkrat bila na taki temi, ko se potem ni nič dogajalo in še enkrat se ne grem več. Vas bom pa prišla še kaj pogledat, pa navijat, ker jaz rabim muving in čvek in več ga bo, lažje bo.
Pa ne bit jezne, tiste tri, štiri, ki se oglašate, ostale pa...

Čau 

clock-img

22.01.2007, 22:01

clock-img

taja27

pencil-img

1253

no pa smo tam ... ko se ladje potaplja ...

matejagm ej sori no, če nismo takoj dol padle. jst sm te šele kasnej opazla. sori še enkrat user posted image .

ja kaj je zdej Eviii a bova res same ostale???? (sej vem, da se ne morš oglast večkrat, ker si brez neta)

sicer pa, stanje tu gor je natančno takšno, kakršno je v resnici med dekleti, ki se kar naprej pogovarjamo o dieti. na začetku vse glasne ... potem pa takole ... škoda res, tud jst sm prčakvala več podpore, ampak sama sebi si jo bolj težko dajem.

..zdej pa dost zlobe...

clock-img

22.01.2007, 22:25

clock-img

matejagm

pencil-img

54

TAJA si pa res ena hudomušnica.Še sreča da nisem ostala pr vas ker ne maram takšnih neprijaznih ljudi!!!!user posted image

clock-img

22.01.2007, 22:37

clock-img

taja27

pencil-img

1253

matejagm kaj sem zdaj hudomušnica ali sem neprijazna? res sem bila hudomušna. dreznila sem v tisto, kjer tudi mene najbolj boli. pa se opravičujem, če si vzela to preveč osebno. naprijazna pa nisem, saj sem se ti dvakrat opravičila; sori = oprosti.

clock-img

22.01.2007, 22:39

clock-img

taja27

pencil-img

1253

še enkrat se opravičujem vsem, ki sem jih užalila s svojim 'humorjem'. to ni bil moj namen. sicer sem pa sama v prvi vrsti tistih, ki se jim posmehujem. ljudje pravijo, da je zdravo, če se lahko človek pošali na svoj račun.

clock-img

23.01.2007, 08:02

clock-img

marty5

pencil-img

1570

Oj, punce!

Pa ne se kregat, no.....sem 2× prebrala poste, pa ne vidim, kje je bila taja taka huda nesramnica user posted image

Sicer pa se opravičujem, ker ne sodelujem aktivno, vseeno pa sem dokaj pridna in se tudi že počutim malo bolje.

Ta teden je moj zadnji teden na porodniški, tako da mi malo časa zmanjkuje, ker urejam en kup zadev.

Najbrž bom drug teden imela malo več časa, ko bom v službi user posted image . še dobro, da sama sebi lažem......

Vas bom poiskala - na tej ali na sosednji temi.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

clock-img

23.01.2007, 14:11

clock-img

matejagm

pencil-img

54

user posted image Hay TAJA,sprejmem opravičilo in se tudi js opravičujem če sen stvar preveč resno vzela.Saj nismo zato tuki da bi zbadale ena drugo,a ne?DRŽIMO SKUPAJ IN LAŽJE NAM BO!!user posted image

clock-img

25.01.2007, 12:52

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

ja, punce, kot zgleda, ste skori vse pobegnle k mini bikinkam. bom šla še tam malo prebrat in vrjetno se tudi vam tam pridružim.
taja je ena pridna punca, ker jo poznam že iz sosednjega foruma. in se kregat nima smisla. sej vem, da smo lačne in da nam včasih živčki malo popustijo...
meni se tudi precej na hlačah pozna. jih z lahkoto zaprem in dam nase. sm res izredno zadovolna. sej tudi grešim vmes, ampak ne tako hudo. danes imam na sporedu pašto (končno) s paradajzovo omako. komi čakam... za vičirjo pa sladoled in čokolado, da dobim malo energije.
jst tudi začnem delat v pondeljek (kot marty) in bomo vidli, kako bo pol.
no, grem še mini bikini prečekirat, kolko vas tam najdem... in nobene zamere pri tem. raje smo tam, kjer nas je več in se bomo lahko bodrile, kot pa da samevamo...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem