cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

bikini 2007 - 4.dan (sadje)

clock-img

18.01.2007, 09:10

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

jutro, suhice user posted image .
spet sem se uspela dokopat do računalnika in se malo oglašam.
pondeljek je bil ok. torek katastrofa. dejan me je imel ponoči iz pondelka na torek celo noč na špagci. sploh nism spala. zjutri pa katastrofa. nism mogla niti stat na nogah. in zvičir sm se pregrešla. sm pojedla eno banano in eno pomarančo. ma res nism mogla. včiri mi je bla pa pica prou všeč. jst sm dodala par oliv in par artičokov in je kr šlo. kako je pasalo 3 kepice sladoleda in čokolada zvičir user posted image .

no, danes je pa sadje. evo jedilnik (jemo lahko na 2 uri):

ZAJTRK:
1 mango ali skodelica jagod ali ...

MALICA:
kozarec sadnega ali zelenjavnega soka

KOSILO:
PEČENO SADJE
v skledo položite krhlje pomaranče, na kolobarje narezano banano, na kolobarje narezana 2 kivija, 2 razkoščičeni slivi in skodelico malin. vse skupaj prelijte s sokom ene pomaranče in narahlo premešajte. vse skupaj pecite 7 minut v pečici na 190 stopinj.

MALICA:
6 orehovih jedrc in skodelica čaja.

VEČERJA:
zmečkana banana potresena z orehi.

dober tek!!! za naslednje dni napišem jedilnike malo kasneje.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

clock-img

18.01.2007, 12:56

clock-img

marcela

pencil-img

278

Evo spet mene. Tudi jaz še vztrajam. Jaz sem pa včeraj za sladico spekla marmorni kolač, tako da sem malce potešila lakoto, ki se je začela pojavljat. Danes sem za jatrk pojedla 2 banani, za malico 2 mandarini, zdaj pa praznim lumpijevo vrečko suhih marelic in se nacejam z vodo. Za večerjo bo velik grozd. Jutri zjutraj pa se imam namen prič stehtat odkar sem na dieti. A ve ste se že?

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

clock-img

18.01.2007, 13:47

clock-img

taja27

pencil-img

1253

oj,
tud jst vstrajam. včeri zvečer sem imela kos sadne torte, pa je sploh nism mogla do konca pojest, mi je šlo kr na bruhanje. sm pojedla pol čist tamale žemeljce, pa je blo boljš. ko sm lačna mi ne paše sladko. danes mi kr ratuje. jem sadje na vsake dve uri in ga ne mešam med sabo. npr. banana, 2 hruški, 1 jabučk, mandarine, kivi in grozdje.

sm pa Avi danes za kosilo delala pire in špinačo, pa se mi sploh niso nič cedile sline. user posted image  jst. aja, pa včeri in danes sem si spila kapučino.

evo Ava se je zbudila.... no zdej pa že dve tolčeva po tipkovnici. bo treba nehat.

pozdrav od mene in Ave  ( zvtsrr c    cerrtfvuioniuvuzjhctywe - lastoročno)

clock-img

18.01.2007, 14:34

clock-img

tt79

pencil-img

541

Ja, tudi js sem še z vami...danes se bolj kot ne nacejam z vodo, ker nisem ravno ljubitelj sadjauser posted image sem si pa danes že privoščila jabolčno čežano, ki je ostala od zajtrka naše gospodične, pa eno mandarino in en kos ananasauser posted image user posted image

Sem z mislimi bolj v jutrijšnjem dnevu, ko bo na vrsti meso!!!

Drugače se pa tudi js vsak dan pregrešim z eno kavo zjutraj, pa malce mleka, ker brez nje ne zdržim brez mleka mi je pa bljakuser posted image

clock-img

18.01.2007, 17:48

clock-img

MatMaj

pencil-img

208

Halo.


No tudi jaz se kar držimuser posted image , res pa je da sem danes bolj malo jedla. Mi dela večji problem voda.
Kaj pa bomo jutri jedli?

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

clock-img

18.01.2007, 19:00

clock-img

marcela

pencil-img

278

Jaz bom jutri na hitro, ko pridem iz šole kotlete spekla. Joj malo se lakota pojavlja, a jo uspešno premagujem z vodo in hodim vsake pol ure lulatuser posted image

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

clock-img

18.01.2007, 20:33

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ej, jaz sem bila pa pridna danes. Je šla zjutraj v službo ena boršica z mano, notri pa je bilo:3mandarine, 2 japki in ena banana.Tako, da sem cel dopoldan malo grickala.Saj drugače tudi grickam, samo, da ne sadje pač pa čokoladouser posted image  No, zdaj zvečer pa nisem bila tako pridnauser posted image , sem pojedla en kvadratek koruznega kruha in en lonček kislega mleka.Ma se ne sekiram, če se bom naučila redno jesti bo že velik uspeh, ker iz izkušenj vem, da ,če imam red pri hrani, grejo tudi kile dol. Aja, pa vagam se tudi, mi je šlo 1 kg dol, mislim, da je to tista taprva packarija, da se telo čisti.

Čau, se tipkamo jutri

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem