cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

bikini 2007 ( 1.dan )

clock-img

15.01.2007, 08:18

clock-img

miška

pencil-img

36

Dobro jutro!

Naš začetek je tu.
Zjutraj sem spila 2 dcl vode.

Zajtrk: 2 jabolki
Kosilo: meso - ne vem še točno kaj
Večerja: polovica kosila

Zdaj si grem natočit vodo - nujno moramo spit vsaj 1,5 l

LP

clock-img

15.01.2007, 08:32

clock-img

Anonimen

No pa začnimo, če bo šlo je pa še vprašanje!

Jz sem pojedla za zajtrk eno banano. A se danes lahk jejo siri. Naprimer piščančji zrezki s sirom?

No poskusila bom pa tudi čimveč pit.

Pogumno naprej!

lp

clock-img

15.01.2007, 08:45

clock-img

marty5

pencil-img

1570

Jutro user posted image .

No, jaz sem zjutraj spila črno kavo.

Sledilo pa bo:

zajtrk: ananas in pomaranča
kosilo: popečen zrezek s kuhano zelenjavo
večerja: manjša porcija kosila

Vmes pa voda, voda, voda in sprehod z vozičkom.

No, saj bo hitro - le še 89 dni user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

clock-img

15.01.2007, 08:46

clock-img

marty5

pencil-img

1570

Aja, ptica - mislim, da se lahko. Vseeno raje počakaj, da ti še kakšna odgovori, ker podrobnosti diete poznam bolj slabo....

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

clock-img

15.01.2007, 09:00

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Dobro jutro punce....Evo naš dan je tu.....Čeprav se še zdravim za trebušno gripo bom vseen začela....

evo moj dan:

Z: 2 mandarini
K:pečen puran, kos kruha in solata pa ne pozabite po današnjem kosilu 2dcl čiste juhe popit
V:polovica kosila

in ogromno vodeeeeeeeeeee


Ptica danes lahko ješ ali samo sir ali samo meso...Mesa in sira ne smeš mešati!!!!!


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

15.01.2007, 09:45

clock-img

total

pencil-img

4453

Jaz sm tut z vami,sam bom verjetno kakšen dan za vami začela,bom vam sledila po dnevih,tako da bomo skup....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

15.01.2007, 10:39

clock-img

tt79

pencil-img

541

Evo še mene...js tut danes začenjam...

Sem se pa odločila, da bom vse jedla kar po knjigi, tako da sem danes za zajtrk imela 2 jabolki, kosilo bo piščančje prsi, prekuhane, nato popražene na olivnem olju, porav tako na olju pražene bučke, na koncu bom spila juho, v kateri sem kuhala prsi, za večerjo pol manj...user posted image

Ptica danes smo meso ali samo jajca ali samo sir!!!! Teh treh zadev se na današnji dan ne sme mešat!

Aja, moj cilj je 5 kg.

clock-img

15.01.2007, 10:54

clock-img

*alja*

pencil-img

1889

Kaj juha je obvezna, ker jas si ne kuham vsak dan juhe!

Še moj jedilnik:
Z: 2 pomaranči
M: banana
K: zrezek + zelenjava
V: polovico kosila

Kako dolgo bom pa zdržala pa ne vem!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


clock-img

15.01.2007, 11:29

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Piše, da naj bi bila juha obvezna, samo jaz ko sem nazadnje hujšala po ločevalni sem ene dvakrat jo popila, potem sem pa pozabila...Pa vem, da če jo nisem imela sem si jo iz kocke naredila...

drgač pa tlele pripisujem link, če še kateri ni kaj jasno......lepo hujšajte......

http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=3


pridne bodite suhice....user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

15.01.2007, 11:57

clock-img

MatMaj

pencil-img

208

Zdravo!

No, tudi jaz sem začela.

Zajtrk: pomaranča
Kosilo: popečen zrezek+solata
Večerja: pol manj kosila

Pa seveda voda... user posted image bljak, ampak kar se mora se mora!

Me pa zanima a je možno, da ješ namesto sveže solate vloženo? Recimo: peso ali pa kumare ali pa papriko?



_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

clock-img

15.01.2007, 12:31

clock-img

total

pencil-img

4453

Lahka ješ kakšno hočeš solato....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

15.01.2007, 17:04

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

jst sm tudi danes začela... jst bom šla tudi kr lepo po knigi. ene par jedilnikov mi ni všeč, pa bom kej iz kakega drugega jedilnika (iz iste skupine), pa bo...

zjutri sem pojedla dva kivija.
za kosilo sm pojedla piščančji zrezek (malo mi ga je pojedu dejan - pomaga mamici, da bi čimprej shujšala user posted image ). zravn sm mela kot prilogo korenček na čebulici in še špinačo. pa en kos kruha. in na koncu malo zelenjavne mineštre.
zvičir bom pojedla en mini piščančji zrezek. zraven si bom nardila malo zelenjavne priloge.
do zdej sm spila že ogromno vode in en čaj... morem počakat še vsaj eno uro za vičirjo, pa se mi zdi, da sm že kr ornk lačna...

zdej mam pred računalnikom nastavleno čokolado, ma se ne dam user posted image user posted image user posted image . zdej jo čopa dejan. kaj čmo, on ni na dieti in se bo lahko spravu v kopalke to poletje...

no, danes sm v šparu zapravla 100 eurov v sadju in zelenjavi (in še neki praškov za mamo). sm mela prazn hladilnik doma, ker nas zdej 5 tednov ni blo doma.

gremo veselo naprej. prvi dan je že skori za nami user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

clock-img

15.01.2007, 17:29

clock-img

marcela

pencil-img

278

Evo pa da se še jaz javim!
Z:2 jabolki
K:kuhana govedina v solati s paradižnikom in čebulo, čista goveja juha
tanek košček črnega kruha
V:jogurt
Lep dan želim še naprej in vztrajajte!user posted image

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

clock-img

15.01.2007, 20:03

clock-img

taja27

pencil-img

1253

tud jst sm začela, grem pa čist po knjigi in sploh ni panike. jst nisem nič tečna, je bla pa zato danes Ava prava tečka. ampak smo prežvel. edini problem je, ko grem v shrambo in se skoraj zaletim v polico s čokoladami. je reku enkrat nečak, da je pr nas v špajzi pa tko ku v trgovini.

sem se zjutraj vagala pa sploh nimam več 68 kil. sem med prazniki in na smučanju pridelala dodatni dve user posted image . fuj in fej. me čaka še malo več dela. kaj čmo, če pa je švicarska čokolada tko dobra.

vložena oz. kisla zelenjava - mislim, da to ni pametno jest namesto solate, ker je v vloženi zelenjavi baje fuuulll kalorij.

tko kot pravi marty5 - le še 89 dni je pred nami
 
 

clock-img

15.01.2007, 21:05

clock-img

taja27

pencil-img

1253

hej punce / bodoče gliste, kje ste?????

jst bi zdele pojedla celga vola, pa velik čokolade, pa vse sire iz hladilnika, pa vse frutke od Ave, ... pijem pa vodo in kr naprej visim na WCju

clock-img

15.01.2007, 23:46

clock-img

trixi

pencil-img

741

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jutri začnemuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem