cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

besedilo pesmice....

clock-img

30.04.2006, 19:09

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

HELP....

ali ima mogoče kater kje napisano besedilo pesmice BELI CVET, bolj znano kot EDELWEISS....imam besedilo v angleščini, ga pa nujno rabim v slovenščini


mi lahko katera pomaga???

hvala vam že v naprej

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

30.04.2006, 20:35

clock-img

lumpy

pencil-img

874

Joj, včasih sem jo znala zdaj pa ne več. Vem pa da jo pojejo Veseli planšarji, če ti bo kaj pomagalo.


Beli cvet, cvet s planin, vsako jutro me vabi, droben , čist bel spomin, ga srce ne pozabi, beli cvet ... naprej pa žal ne gre.


Poskusi dobiti kje kakšno pesmarico od kakšnih tabornikov, planincev, tam bi sigurno našla besedilo.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

clock-img

30.04.2006, 22:36

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Je že predhodnica napisala en del; mislim, da ger cela pa takole:

Beli cvet, cvet s planin
vsako jutro me vabi,
droben, čist, bel spomin,
ga srce ne pozabi!

Beli cvet sredi snežnih jas večno me pozdravljaj (ali pa omamljaj!?),
dol z višin glej na nas in naš dom blagoslavljaj!

clock-img

30.04.2006, 22:44

clock-img

Anonimen

Mas na cvekanju v tri dni.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem