cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

beljakovinska dieta

clock-img

07.06.2010, 13:05

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

Pozdravljene!

Zacela sem z beljakovinsko dieto in vosmih dneh sla z 71.2. na 68.4 kg. Meni super, ma jst vmes pojem tudi sadje, ker brz njega ne morem ziveti, pa secesnje so v polnem razmahu. Zanima me, ali sadje kaj vpliva na to dieto. Jem pa samo meso (vsevrste) z zelenjavo in pijem kavo z mlekom. Vem, da dieta ni zdrava ampak se dva tedna upam, da zdrzim. 

clock-img

07.06.2010, 15:25

clock-img

nebo

pencil-img

1664

Ojla Lilijana, daj ti to meni povej kje najdem to dieto, pa se ti pridružim...5 kg moram spravit dol....

clock-img

07.06.2010, 22:28

clock-img

kenka

pencil-img

198

ljiljana, a misliš beljakovinsko dieto v smislu da ne ješ OH? kot riž, testenine, itd. v bistvu je kot Monti brez OH zjutraj oz. za kosilo? oz dukan dieta z zelenjavo in sadjem?

sem tudi sama razmišljala o dieti brez OH, saj Oh nekako me delajo utrujeno in zadržuejejo vodo ... malo bi ti oklestila.


clock-img

08.06.2010, 12:47

clock-img

tecnobica

pencil-img

1418

Sadje in zelenjava so OH, tko da to ni več beljakovinska dieta. Pa še velik cukra vsebuje eno sadje.

clock-img

08.06.2010, 21:03

clock-img

kenka

pencil-img

198

ja, tecnobica prav imaš gled OH-jev. samo, ker se mi zdi, če se je res samo beljakovine precej nezdraqvo, sem mislila uvest sadje in zelenjavo, ki je npr. dovoljena tudi po montiju.

lp

clock-img

09.06.2010, 08:24

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

oj, jst sm jedla samo meso in kumarec ter paradajz in cebulo, samo v casu cesenj se jim ne morem odpovedati. Pa vseeno se vedno grem dol, malo se bojim za zdravje, ker to ni zdrava dieta, ampak ce imam sadje in zelenjavo in meso, mislim da mi ne more bit hudega. Jem pa vse vrste mesa, tud cevapcice in sm sla dol 3 kilce v desetih dneh. Vem tudi da grejo kile gor, a ko dam nekaj dol se to trudim tudi obdrzati. Tako dame moje, greste z mano?

clock-img

09.06.2010, 14:11

clock-img

tecnobica

pencil-img

1418


IZVIRNO SPOROČILO: kenka

ja, tecnobica prav imaš gled OH-jev. samo, ker se mi zdi, če se je res samo beljakovine precej nezdraqvo, sem mislila uvest sadje in zelenjavo, ki je npr. dovoljena tudi po montiju.

lp



Tud Monti ne dovolnjuje vse zelenjave in sadja. Pri sadju moraš tudi pazi, da ni tako, ki bi po vrhu hrane zavrelo in onemogočalo prebave. Vem da so npr jagode dovoljene jest po obroku. Pa maline...

clock-img

15.06.2010, 08:33

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

v 16 dneh -4,4 kile. V zivljenju jih nisem imela tako malo. :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem