cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

beležka,notes,koledarček,...

clock-img

04.09.2006, 22:27

clock-img

Anonimen

ali obstaja kaj takega na računalniku?
sedaj imam namreč vse živo napisano na listkih in polepljeno po mizi in računalniku.in potem se mi zgodi,da pozabim,kdaj imam roditeljski ali kdaj moram po taveliko v glasbeno,ali kdaj imamo cepljenje za mačko,...
in ker presedim veliko časa za računalnikom,me zanima,če obstaja kaka taka zadeva,da si vpišeš not pomembne datume in ure...in te potem po možnosti še spomni na to.user posted image

clock-img

04.09.2006, 22:31

clock-img

Jacqueline

pencil-img

532

V Outlook-u maš koledarček in opravila!!!!


Lp,
Jackie

clock-img

04.09.2006, 22:43

clock-img

Anonimen

res? kje pa? jst ga nisem našla...

clock-img

05.09.2006, 07:59

clock-img

GATA

pencil-img

550

V outlooku greš v orodni vrstici na GO (POJDI) in tam izbereš koledar. Znotraj pa mislim, da se boš znašla. Greš na datum, zate pomemben user posted image  in dvakrat klikneš, tam pa vse kar rabiš porihtaš...

< Sporočilo je popravil GATA -- 5.9.2006 8:04:58 >

clock-img

05.09.2006, 08:17

clock-img

coolbabe

pencil-img

199

odpri Outlook pa pritisni skupaj ALT tipko in F1. Tist meni k se ti odpre, če ga še nimaš odprtega v osnovi (če ga zapreš pa še enkrat isto pritisneš) ima spodaj tudi gumb koledarček in pa gumb opravila.
Če hočeš do tega prit v orodni vrstici greš pod "Pogled" in potem "Podokno za krmarjenje" angleške izraze sem pa že pozabila kar sem na porodniški user posted image

Kar se pa uporabe koledarja tiče pa pejt pod "Pomoč" in tam mal poglej.

clock-img

05.09.2006, 11:47

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Seveda, v kolikor uporabljaš Outlook in ne Outlook express.

clock-img

05.09.2006, 12:02

clock-img

Anonimen

ja,in ker imam outlook express,tega ni?kakšna pa je razlika med enim in drugim?
in zdej,kje naj najdem to reč?!
ma f...,bi blo boljše,če sploh ne bi imela računalnika.ugotavljam,da 3/4 reči sploh pojma nimam...

clock-img

05.09.2006, 12:09

clock-img

Anonimen

aha,sem si prebrala kakšna je razlika med enim in drugim.se pravi,da je boljši outlook?

clock-img

05.09.2006, 13:04

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Hja, kaj je boljše je težko rečt. Moji mami je boljši Express, ker je manj kompliciran in ima manj funkcij.user posted image

Drugače ima pa ogromno nastavitev in opcij. Je del Office paketa, morda ga samo nimaš inštaliranega.

clock-img

05.09.2006, 19:40

clock-img

Anonimen

aha,ok,sem ga našla.in kako si ga zdej inštaliram,da bo deloval,da mi bo pošta prihajala tja?joj,sej mogoče bi pa našla odgovore na njihovi spletni strani...
hm,moram it pečt palačinke!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem